Justýnka

Justýnka je krásná holčička, která trpí autismem a poruchou pozornosti  (ADHD), nemluví. Miluje dečky všeho druhu, ráda se muchlí a balí do deček. Má ráda zvířátka, pohádky a písničky, má ráda pohyb a volný prostor.

Více o Justýnce se dozvíte zde

Justýnka miluje zvířátka, zejména lišky, žabky, pejsky, kočičky.

Deka

Pro Justýnku jsme připravily deku s jejími oblíbenými zvířátky v růžové, tyrkysové a fialové barvě.

1. výšivka - jméno Justýnka - Lenka, Hradec Králové

2. výšivka - pejsek - Jola P. Polska

3. výšivka - kočička - Luci R.

4. výšivka - pejsek s kočičkou - Hana, Rousínov

5. výšivka - žabka - Hami

6. aplikace - žabka - Doubravka, Praha

7. výšivka - berušky - Misaka

8. výšivka - kočička - Misaka

9. výšivka - liška - Misaka

10. aplikace - žabka - Renata, Nový Hrozenkov

11. výšivka - liška - Verpa

12. výšivka - pejsek - Verpa

Kočičku na polštářek vyšila Petra R.

Deku a polštářek ušila Vave, Praha.

 

Justýnka už má svou dečku, převzala ji 15.11.2012. Foto deky, polštářku i jednotlivých bločků najdete v galerii.

Maminka napsala na facebook poděkování všem švadlenkám, které se na zhotovení deky a polštářků podílely. Připojila i fotografie Justýnky s dekou:

Dobrý večer, dneska nám dorazil ten nejkrásnější dáreček na světě,který jsme kdy dostali a chceme všem hrozně moc poděkovat!!!!!! Strašně moc děkujeme všem švadlenkám a vyšívačkám,za každý detail na jejich obrázku pro Justýnku ...obrázky a to jak je deka zpracovaná a ušitá je překrásné a vy jste nesmírně šikovné tety s obřím srdíčkem...děkujeme za Vaši nádhernou práci a Váš čas...jsem opravdu dojatá ,že jsou ještě na světě takoví hodní lidé ,kteří dokáží rozdávat moc,moc radosti druhým lidem a jako odměna za jejich práci jim stačí pouze úsměvy na fotkách,víte v dnešní době je to opravdu něco, čeho si velice cením a nevidí se to často...vůbec nevím jak Vám poděkovat ,nemám totiž vhodná slova ,nejraději bych Vás každou zvlášť potkala,potřásla jí rukou a hezky od srdce Vám řekla -Děkuji moc !!!!

Justýnka je z obrázků unesená ,každý si pečlivě prohlédla ,ohmatala a do teď pořád sedí a nemůže se na dečku vynadívat,určitě už se hrozně moc těší až si večer po vykoupání pod dečku lehne na gauč k pohádce...je vidět že každičké zvířátko jí zaujalo,ukazuje si je prstíkem a je jasné ,že to jsou ta její nejoblíbenější zvířátka na světě..
Z dečky máme ohromnou radost i my rodiče,nemůžeme se na ni vynadívat !!!!
Spolu s dečkou nám přišel i nádherný polštářek s kočičkou je to prostě úžasné !!!! Dále také hrozně děkujeme za dopis od Denisky která na Justýnčinu deku vyšila dva obrázky,moc nás potěšil a také za nádhernou ušitou žabku od Vás,Justýnka žabku nedá z ruky ,moc se jí líbí ....:-) 
Samozřejmě další obří dík paní Alence Zemanové(Vave) která dečku tím překrásným patchworkem ušila,já to prostě obdivuji a nemám slov ,je to neskutečná krása...a těch hodin práce co to muselo dát ...také děkuji za nádherný průvodní dopis od paní Alenky ,který nás hrozně moc potěšil a neméně také děkujeme za to jak dečka voní po aviváži,jelikož Justýnka je na vůně jako udělaná....:-)
Ještě jednou moc,moc děkujeme všem Vám tetičky milé,šikovné a srdečné...za to že jste Justýnce udělaly obří radost,ten její úsměv je pro nás rodiče vším ....prosím pokračujte v tomto projektu,protože rozdáváte lásku,štěstí a radost a to je v dnešní době cennější než zlato !!!! ♥ ♥ ♥ 
Posílám pár foteček :-) A můžete je uveřejnit na stránkách..budeme rádi :-)

Moc zdravíme,všechny šikovné švadlenky i Vás :-)