Natálka

Natálce byla diagnostikována ADHD, nevidí na levé oko. Natálka navštěvuje speciální školu. Přestože to pro ni není lehké, nevzdává se snadno, snaží se obstát a vyřešit všechny úkoly, i ty, které přesahují její možnosti.

Natálka má bratra Filípka - dvojče, kterému jsme také připravily deku (viz projekt č.8), a mladší sestřičku Anežku, které jsme připravily polštářek s její oblíbenou Hello Kitty.

Deka

Natálka má ráda dinosaury.

Ušily jsme pro ni deku s tématikou dinosaurů, deka měla být světle zelená o rozměru asi 130 x 170 cm.

Potřebovaly jsme 12 bločků:

1. výšivka - Natálka - Luci R.

2. výšivka - stegosaurus - Luci R.

3. aplikace - diplodocus - Jana Anika

4. výšivka - triceratops - Jana Anika

5. aplikace - ještěr - Marcela

6. výšivka - skupinka dinosaurů - Milada N., Liberec

7. výšivka - tyranosaurus rex - Zdena, Teplice

8. aplikace - gekon - Anitta S.

9. aplikace - pteranodon - Wjanka, Žatec

10. aplikace - brontosaurus - Vave, Praha

11. aplikace - dinosaurus - Dana

12. výšivka - veselý dinosaurus - Zdena, Teplice

Polštářek pro Anežku - Hello Kitty - ušila Dana, Orlová. 

Deku ušila Renata, Nový Hrozenkov 

Přáníčko pro Natálku vyrobila Lenka, Hradec Králové

Přáníčko pro Anežku vyrobila Magdalena, Polsko

Deka s polštářkem byla předána 21.12.2012, Natálka s Anežkou si je rozbalily pod stromečkem. Foto deky, polštářku a obrázků najdete v galerii.

Maminka na facebooku napsala poděkování:

Tak dnes dorazily tři krásně zabalené dárečky, tři krásná přáníčka a jeden nádherný dopis, u kterého mi i slzy ukáply. Jestli se nebudete zlobit, nechám to takto krásně zabalené a dáme pod stromeček. Děkujeme za nádherný dopis, děkujeme celému týmu, jste prostě úžasný, děkujeme všem švadlenkám, všem hodným lidičkám, který se na tomto projektu podílí, protože věřím, že i ty naše deky budou stejně krásné jako všechny ty ostatní deky, které jste už rozdali a udělali s nimi velikou radost těm našim dětičkám, hned na Štědrý den dodám fotky. Strašně moc moc moc děkujeme !!!!

Úplně luxusní deka pro Natálku, Natálka z ní byla unešená ajen prohlížela dinosauty a říkala "je, je, je". Strašně moc by jsme chtěli poděkovat, jste opravdu moc šikovné, posíláme veliké děkujem.

Anežka, u té ani nejde popsat ta reakce. Pod stromečkem milion dárků a ona hned běžela k dárku zabalenému do papíru Hello Kitty. Rozdělala a vejskala radostí, že má kočičku, že má polštářek. Ta její reakce se opravdu nedá ani popsat, jak byla šťastná, byli šťastní všichni tři a za všechny tři ještě jednou DĚKUJEM!