159 Denisek

Deniskovi je 6 let. Denisek má dětský autismus s LMR. Při jakýchkoliv změnách a požadavcích je nutné respektovat Deniskovu výrazně sníženou schopnost adaptovat se. Když má své záchvaty, bývá hodně vzteklý a zlý na své sourozence, na jeho věci nesmí nikdo sahat. Rád si lehá sám do své postýlky obklopený svými plyšáky a polštářky, které si pravidelně před spaním rovná. Potřebuje celodenní dopomoc a dohled.
Denisek má dva bratříčky - Románkovi je 9 let, Michaelkovi 2 a půl roku. Oba dostali polštářek.
Denisek má rád hru Angry birds, pohádku o Blesku McQueenovi a Spidermanovi. Má rád pejsky, nejvíce rodinného přítele labradora, také myšky, žabky a pandy.
 

Deka

Deniskovi jsme ušily deku o rozměru zhruba 100 x 130 cm, nejoblíbenější Deniskovy barvy jsou zelenkavá, modrá a oranžová. Potřebovaly jsme 9 obrázků a jméno.
 
1. aplikace - jméno Denisek - 53 Jamala
2. apliakce - žabka - 80 Dagmar T.
3. výšivka - panda - 82 Magdalena, Polsko
4. výšivka - myška - 74 Jiřina, Třemošná
5. výšivka - žabka - 78 Maru, Vlašim
6. aplikace - žabka - 197 Vlaďka z Úsobrna
7. výšivka - pejsek - 31 Zdena, Teplice
8. výšivka - pejsci - 176 Iva, Moravské Budějovice
9. aplikace - panda - 53 Jamala
10. aplikace - myška - 53 Jamala
 
polštářek pro Michaelka ušila 59 Jarfi
polštářek pro Románka ušila 59 Jarfi
polštářek pro Deniska ušila 53 Jamala
deku ušila 53 Jamala
 
Denisek dostal deku 19.12.2014. Fotky deky i ednotlivých obrázků si můžete prohlédnout zde.

Maminka nám napsala:

"Dobrý den Dagmarko, chtěla bych Vám z celého srdce poděkovat za nás všechny, za nádherné dárečky, za obrovskou ochotu a za rozzářené očička Deniska, okamžitě letěla peřinka a už si lebedí pod dekou v postýlce, nemůže se s ní vynamazlit. Moc velký dík vám i švadlenkám, dětem za přáníčka.. Prostě všem andělům, díky kterým jsme tyhle nádherné dárečky mohli dostat! Přejeme Vám všem krásné Vánoce a šťastný nový rok plný lásky a hlavně zdraví! Protože to je to úplně nejdůležitější! Pusenky vám všem posíláme s manželem a dětmi!"