Fanoušek

Fanoušek je téměř nevidomý 6ti letý chlapec se spastickou diparezou a mikrocefalií, STMR. Navštěvuje speciální MŠ. Rozumí jednoduchým pokynům, poznává místnosti i lidi. Pomáhá se svlékáním a oblékáním, jídlo si podá, ale lžičkou nejí. Nejraději si hraje se zvukovými hračkami, s tabletem, má rád hudbu.
 

Deka

Fanouškovi jsme ušily černo-bílou deku s různými obrazci a z různých materiálů, aby mohl deku "prohlížet" i hmatem. Na dece má své jméno - "Fanoušek" i "Fanda". Deka skrývá i různá překvapení v podobě knoflíčků, rolniček a dalších poschovávaných pískátek a šustítek.
 
deku ušila 146 Satadulka a 151 Jarosben
 
Fanoušek svou deku dostal 12.11.2014. Fotky deky i detailů si můžete prohlédnout zde.

Maminka Fanouška nám napsala:

"Dobrý den, paní Dagmar,

já nemám slov. Deka je úplně skvělá a Fanda si hned ohmatal poklady zašité v dece. To co jste vytvořili je naprosto neskutečné a já vám nejen za Fandu, ale za celou naší rodinu velmi děkuji. Deka s námi bude putovat už všude. Na výlety. Dovolené atd. To co jste vytvořili je prostě KRÁSNÁ PRÁCE. Mnohokrát děkujeme a přejeme vám krásné svátky Vánoční. Další spokojené klienty. Jste úžasní lidičkové a kdybych vás tu měla u sebe, tak vás obejmu...... Ještě jednou díky a budeme všude ukazovat naší- vaší deku a chválit a chválit. Mnohokrát také děkuji za milé dárečky, které jsou moc krásné a potěšili mé srdéčko.... Jste jedním slovem ÚŽASŇÁCI.......

Díky... díky..... díky...... "