244 Fábinek

Fábinkovi jsou 2 roky a spěchal na svět o 10 týdnů dříve. Je velký bojovníček, překotný vstup do života přežil, ale bohužel s trvalými následky, např. krvácení do mozku, hydrocefalus, Westův syndrom, poškození zraku. Momentálně se Fabiánek přetáčí, válí sudy a "píďalkuje" po zádech. Zatím nesedí, neleze a nemluví. Jak píše maminka: "Náš malý šťastliváček, ale vše zvládá s úsměvem a rozdává nekonečnou lásku všem."
Velkým vzorem je pro Fábinka téměř čtyřletá sestřička Baruška, která miluje Disney princezny: Popelku, Růženku, Lociku, Sněhurku, princeznu z Ledového království... Baruška od nás dostala polštářek.
 

Deka

Fábinek od nás dostal krásnou barevnou deku.
 
deku ušila 238 Zdeňka, České Budějovice
 
polštářek ušije - 183 Renata - pudlice
 
Fábinek dostal deku 28.11.2015. Fotky deky i jednotlivých obrázků si můžete prohlédnout zde.

Maminka  Fábinka nám napsala:

"Dobrý den paní Dagmar,

mooooc, moc, moc děkujeme za Fabiánka a Barušku, za nádhernou a fantasticky propracovanou deku a polštářek. Vše dorazilo včera v pořádku a nejen ušité nádherně ušité věcičky s dárečkama nám udělaly velikánskou radost. Fabiánek je teď čerstvě po operaci, tak jak mu bude lépe nafotíme i s dekou a fotečky zašleme emailem, musíme ale chvíli počkat, až se trošku srovná, zrovna v pátek nás pustili domů.

Také děkujeme za slova podpory a opravdu moc nádherně propracované věci.

Monika s Fabiánkem"