1/1
Deka

Tentokrát deka čekala na Valinku několik dní na poště, která byla v době povodní zavřená. Ale i Valinka s bráškou se dočkali a krásnou deku s polštářkem si převzali. Maminka poslala své poděkování:

"Dobrý večer paní Dagmar, tak už máme deku, polštářek a i krásné dárečky doma... Je to opravdu velikánská nádhera a skláním klobouk před všemi těmi tetičkami, co se podílely na ušití deky a polštářku....Chtěla bych mít, taky tak zlaté ručičky jako je máte vy, ale já bych si přišila všechny prsty...:-(..Přeji Vám mnoho štěstí a spokojených dětiček plné úsměvu...;) S pozdravem Simona, Valérie a Filip :-)"

Přidala nám i příspěvek na facebook:

"Dobrý večer milé a úžasné tetičky, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za úžasnou deku pro naší Valinku a překrásný polštářek pro jejího brášku Filípka. Jste neskutečné šikulky. Filípkovi polštářek udělal ohromnou radost, Valinka si obrázky prohlížela s úsměvem na tváři a to je to nejcennější pro nás všechny. ;) Přeji Vám mnoho krásných dnů plných sluníčka, moc spokojených dětiček, které budou tak šťastné z Vaší práce,jako ty naší andílci.....Všichni máte ♥ na správném místě...S pozdravem maminka Simona, Valinka a Filípek :-)" 

Valinka

Valinka měla krátce po porodu krvácení do mozku, a v důsledku toho trpí DMO – centrální spastickou kvadruparézou a psychomotorickou retardací. Díky vytrvalému cvičení Vojtovy metody a dalším rehabilitacím se Valinka hodně zlepšuje. Přesto ve svých dvou letech sama nesedí ani nestojí, ale dokáže si už trochu sama hrát a pít z lahvičky. Stále nemluví, ale svým nejbližším rozumí.

VĚK

2 roky

PROJEKT

38

ODEVZDÁNO

červen 2013

deku ušila 66 Míla Plívová, Praha

zádíčka deky

vyšila 71 Lada, Kateřinky

vyšila 31 Zdena, Teplice

vyšila 74 Jiřina, Třemošná

vyšila 38 Luci R.

vyšila 42 Hami

vyšila 25 Hana, Rousínov

vyšila 60 Edita Vyvlečková

vyšila 30 Hana XIII

vyšila 82 Magdaléna, Polsko

polštářek pro Filípka ušila 117 Eva Brabcová, Jablonec nad Nisou

obrázek na polštářek vyšila 38 Luci R.

přáníčko vyrobila 82 Magdaléna, Polsko

přáníčko vyrobila 82 Magdaléna, Polsko