top of page

Tomáš

Tomášovi je 15 let, je autista s přidruženou SMR, trpí silnými úzkostmi, má své rituály. Ve škole navštěvuje speciální třídu s asistentkou. V běžném životě je zcela závislý na dopomoci dospělých.

Tomáš má mladšího brášku Davida, kterému jsme šily deku v projektu č.333.

VĚK

15 let

PROJEKT

332

ODEVZDÁNO

leden 2018

Deka

Maminka chlapců nám napsala:

"Dobrý den p. Dášo. Mooooc, moooc děkujeme s klukama za nádherné deky + další předměty pro děti, měli z nich obrovskou radost, mladší ji hned vzal na spaní a starší má na denní přikrytí při odpočinku. Z kompasu byl úplně unesený, nadšený, překrásná a precizní práce. I ostatní motivy na obou dekách, šikovné paní jsou úžasné. Všem tetám strašně moc děkujeme. Vše došlo v pořádku."

V dalším mailu, s fotkami, ještě připsala:

"Dobrý den. Píšu, jak jsem slíbila. Předem přijměte Vy a všechny tetičky s velkým srdíčkem, které se svými šikovnými ručičkami tvoří nádherné deky, Deky z lásky, velikánské poděkování. Deky jsou nádherné, všichni jsme koukali na všechny ty vyšité motivy, opravdu klobouk dolů! Každý z kluků si na té své našel to svoje, co má rád a co se mu líbí. Ještě jednou moc, moc děkujeme a přejeme hodně štěstí při dělání radosti dalším dětem. V příloze zasílám fotografie dětí s dárky od vás. Hezký den"

bottom of page