top of page

David

Davidovi je 10 let, má Aspergův syndrom, ADHD, výrazné poruchy chování a silné úzkosti. Ve škole má asistentku, má dobrý prospěch. Nemá pud sebezáchovy.

David má staršího brášku Tomáše, kterému jsme ušily deku v projektu č.332.

VĚK

10 let

PROJEKT

333

ODEVZDÁNO

leden 2018

Deka

Maminka chlapců nám napsala:

"Dobrý den p. Dášo. Mooooc, moooc děkujeme s klukama za nádherné deky + další předměty pro děti, měli z nich obrovskou radost, mladší ji hned vzal na spaní a starší má na denní přikrytí při odpočinku. Z kompasu byl úplně unesený, nadšený, překrásná a precizní práce. I ostatní motivy na obou dekách, šikovné paní jsou úžasné. Všem tetám strašně moc děkujeme. Vše došlo v pořádku."

V dalším mailu, s fotkami, ještě připsala:

"Dobrý den. Píšu, jak jsem slíbila. Předem přijměte Vy a všechny tetičky s velkým srdíčkem, které se svými šikovnými ručičkami tvoří nádherné deky, Deky z lásky, velikánské poděkování. Deky jsou nádherné, všichni jsme koukali na všechny ty vyšité motivy, opravdu klobouk dolů! Každý z kluků si na té své našel to svoje, co má rád a co se mu líbí. Ještě jednou moc, moc děkujeme a přejeme hodně štěstí při dělání radosti dalším dětem. V příloze zasílám fotografie dětí s dárky od vás. Hezký den"

bottom of page