1/2

Toník

Toníkovi jsou 4 roky, je autista. Toník navštěvuje speciální školku, kde má kamaráda. Děti má rád a vyhledává je, rád je pozoruje, ale neumí s nimi navázat kontakt a neumí si s nimi hrát. Potřebuje neustálý dohled a vedení – neumí se sám svlékat a oblékat, neobstará si základní sebeobslužné úkony, neumí si hrát. Potřebuje pravidelnost a jasný denní režim. Maminka mu proto na každý den připravuje z kartiček s obrázky a piktogramy denní rozvrh.

VĚK

4 roky

PROJEKT

120

ODEVZDÁNO

srpen 2014

Deka

Maminka nám napsala:

"Dobrý den,

musím vám strašně moc poděkovat! Toníček si nejprve otevřel přáníčko a tam obrázek Spongeboba. Zaječel radostí. Potom se vrhl na větší balík. A následovaly další výkřiky. Na každý z obrázků dlouho koukal a pořád opakoval jak se co jmenuje, nebo se nejdřív zeptal a potom opakoval... Na nápisu Toník poznal T a hned se ptal co je tam dál a když slyšel, že Toník, tak měl šílenou radost, že je jeho jméno na dece :-)

Hned si jí odtáhl a že jde spinkat, a já ho ještě teda donutila udělat pár fotek s dekou pro vás :-) ale je na nich celý netrpělivý, že deka patří do postýlky a jinam ne :-). Je tak krásná, že je škoda v ní spát. 

Já bych vám chtěla šíleně moc poděkovat. Kdyby jste mi poslala v obálce 50 tisíc, neměla bych takovou radost a nebyla bych tak moc dojatá jako z této deky. Děkuji všem švadlenkám co vyšily tyto nádherné obrázky. A nádherné na ní také je to poselství, ta myšlenka. Hrozně se snažím vyjádřit slovy co teď cítím, ale nejde to. Takže prostě jen děkujeme. S pozdravem, díky a úctou..."

deku ušila 163 Jana Tom, Praha Běchovice
vyšila 63 Renata, Nový Hrozenkov
ušila 188 Zmešky, Týnec nad Sázavou
vyšila 79 Jarmila, Vlašim
vyšila 17 Judith Saebel, Adelaide, Jižní Austrálie
vyšila 42 Hami
vyšila 72 Monika Š.
vyšila 72 Monika Š.
ušila 188 Zmešky, Týnec nad Sázavou
vyšila 25 Hana, Rousínov
přáníčko vyrobila 162 Eva, Vlašim
Zobrazit více
Napište nám

Deky z lásky, z.s.

Žižkovo náměstí 267

258 01  Vlašim

dagmar@dekyzlasky.cz

Účet pro veřejnou sbírku u UniCredit bank

č.1197663004/2700

  • White Facebook Icon

© 2017 Deky z lásky, z.s.