1/2

Kubík

Kubík se narodil s vrozenou vadou 13. chromozomu a od toho se odvíjí další jeho postižení. Má svalovou hypotonii, defekt komorového a síňového septa, ageneze corpus callosum... Přes všechna svá postižení je Kubíček moc šikovný. Sice nechodí, neposadí se a ani nemluví, ale lidem, které má rád, dokáže dát svou lásku najevo. Dokáže se smát a radovat ze života, když je spokojený, ale dokáže dát najevo, i když se mu něco nelíbí. Jak říká maminka - neplánujeme, co bude, řešíme, co bylo, ale radujeme se z každého dne, co jsme prožili!

VĚK

15 let

PROJEKT

14

ODEVZDÁNO

listopad 2012

Deka

Maminka nám poslala e-mail:

"Dobrý den paní Dagmar, 

dneska nám přišel balíček a v něm deka od vás a vašich moc šikovných švadlenek. Nemůžu ani popsat a vyjádřit jak krásný pocit jsem měla, když jsem balíček otvírala! Moc mně potěšil dopis od vás, je plný krásných slov a podpory. Vážíme si vás za to, že jen tak chcete udělat radost dětem a nám rodičům :)

Deka je překrásná!!! Barevná plná nádherných vyšívaných obrázků... a co to muselo dát práce to všechno sešít dohromady! Vážně neumím vyjádřit jak moc by jsme vám chtěli za ni poděkovat. Vím, že to slyšíte od každého, komu jste deku předali :). Ale my si toho opravdu moc ceníme a děkujeme! V neposlední řadě taky moc děkujeme za překrásné přáníčko od dítka ze spec. školy, pozdravujte ho prosím od nás a vyřiďte, že je moc hezké. 

Takže ještě jednou všem MOC a upřímně děkujeme, pozdravujeme vás a Kubík posílá všem tetám a švadlenkám, co se podílely na naší dece, pusinky! :)"

deku ušila 53 Jamala
ušila 53 Jamala
ušila 53 Jamala
vyšila 38 Luci R.
vyšila 32 Jola P.Polska
vyšila 32 Jola P.Polska
ušila 66 Míla Plívová, Praha
ušila 23 Doubravka, Praha
ušila 54 Petra Pospíšilová, Pampaliny
ušila 9 Wilde
ušila 54 Petra Pospíšilová, Pampaliny
ušila 9 Wilde
přáníčko od Myšátek z Pelhřimova
Zobrazit více
Napište nám

Deky z lásky, z.s.

Žižkovo náměstí 267

258 01  Vlašim

dagmar@dekyzlasky.cz

Účet pro veřejnou sbírku u UniCredit bank

č.1197663004/2700

  • White Facebook Icon

© 2017 Deky z lásky, z.s.