top of page

Kubík

Kubík se narodil s vrozenou vadou 13. chromozomu a od toho se odvíjí další jeho postižení. Má svalovou hypotonii, defekt komorového a síňového septa, ageneze corpus callosum... Přes všechna svá postižení je Kubíček moc šikovný. Sice nechodí, neposadí se a ani nemluví, ale lidem, které má rád, dokáže dát svou lásku najevo. Dokáže se smát a radovat ze života, když je spokojený, ale dokáže dát najevo, i když se mu něco nelíbí. Jak říká maminka - neplánujeme, co bude, řešíme, co bylo, ale radujeme se z každého dne, co jsme prožili!

VĚK

15 let

PROJEKT

14

ODEVZDÁNO

listopad 2012

Deka

Maminka nám poslala e-mail:

"Dobrý den paní Dagmar, 

dneska nám přišel balíček a v něm deka od vás a vašich moc šikovných švadlenek. Nemůžu ani popsat a vyjádřit jak krásný pocit jsem měla, když jsem balíček otvírala! Moc mně potěšil dopis od vás, je plný krásných slov a podpory. Vážíme si vás za to, že jen tak chcete udělat radost dětem a nám rodičům :)

Deka je překrásná!!! Barevná plná nádherných vyšívaných obrázků... a co to muselo dát práce to všechno sešít dohromady! Vážně neumím vyjádřit jak moc by jsme vám chtěli za ni poděkovat. Vím, že to slyšíte od každého, komu jste deku předali :). Ale my si toho opravdu moc ceníme a děkujeme! V neposlední řadě taky moc děkujeme za překrásné přáníčko od dítka ze spec. školy, pozdravujte ho prosím od nás a vyřiďte, že je moc hezké. 

Takže ještě jednou všem MOC a upřímně děkujeme, pozdravujeme vás a Kubík posílá všem tetám a švadlenkám, co se podílely na naší dece, pusinky! :)"

bottom of page