1/1

Pátík

Pátík je 8 a půl letý chlapec s těžkou formou autismu a TMR. Pátík nemluví, nerozumí. Vyžaduje soustavný dohled, není schopný ani jednoduché obsluhy, sám se nenají ani nenapije - potřebuje asistenci. Potřebuje pomoc i při pohybu mimo základní známé podmínky, nezvládne chůzi po schodech, v náročnějším terénu. Pátík nemůže být zařazen do nějaké formy kolektivní péče, je odkázán na péči své rodiny. Maminka se mu plně věnuje.

Pátík má starší sestru Nikolu, které jsme ušily polštářek. 

VĚK

8 let

PROJEKT

125

ODEVZDÁNO

srpen 2014

Deka

Maminka nám napsala:

"Dobrý den, paní Dagmar, 

ani nevím, jak vám popsat ten pocit... kde začít?!... mně se málem rozskočilo srdce!!! Taková nádhera a tolik krásných věcí! Tolik lidí si dalo práci, aby nás potěšili. Vy jste, dámy, neskuteční andělé!!! Tak krásná slova, až se mi tajil dech a slzy jsem měl na krajíčku. 

Děkuju moc a jestli můžu i já nějak potěšit, tak si řekněte... ráda vám všem tu lásku a radost v srdci vrátím. Děkuji moc za nás všechny, za své děti, za nás a za vaše nesmírně krásné a obrovské srdce. Moc díky a přeji vám jen to dobré a posíláme obrovské objetí a pusinky všem tetám a vám. S úctou a láskou rodiče Pátíka."

deku ušila 198 teta Jana

ušila 80 Dagmar T

ušila 176 Iva, Moravské Budějovice

vyšila 53 Jamala

vyšila 53 Jamala

vyšila 63 Renata, Nový Hrozenkov

ušila 155 Klára, Bystřice

vyšila 74 Jiřina, Třemošná

ušila 29 Anitta S.

vyšila 53 Jamala

ušila 176 Iva, Moravské Budějovice

vyšila 42 Hami

ušila 176 Iva, Moravské Budějovice

polštářek ušila 59 Jarfi

přáníčko vyrobila 162 Eva, Vlašim

přáníčko vyrobila 162 Eva, Vlašim