1/1

Agneska

Agnesce bude brzy 9 let, má Aspergerův syndrom. Agneska dbá na své stereotypy. Nedokáže se orientovat v čase a v prostoru. Má též velký problém s jemnou motorikou, ale hodně si ji procvičuje při hrách s legem. Lego miluje, pořád s ním leží na zemi a stále si něco staví.

Agneska má dva starší bratry – Jirku, kterému je již 18 let, a 15ti letého Jakuba, který zpívá v pěveckém sboru Boni pueri.

VĚK

9 let

PROJEKT

128

ODEVZDÁNO

červenec 2014

Deka

Maminka nám posala mail:

"Vážená paní Dagmar a švadlenky, které jste se podílely na přípravě obrázků a šití deky pro moji dceru Agnesku a syna Jakuba, chci vám tímto mailem vyjádřit v kostce vše, co lez označit jako poděkování. Poděkování za dobrosrdečnost, empatii, věnování svého času, práce, píle, kreativity a především lidskosti. To vše vás spojuje, váš všechny - a je vás pěkná řádka, které věnujete vše shora popsané dětem, kterým uděláte radost. Radost dekou, do které se mohou zachumlat a relaxovat. Jde o děti, kterým dělat radost je mnohdy to jediné, co jim můžete dát. Děkuji vám proto ještě jednou. Nejen za Anežku, ale za všechny děti, maminky a tatínky, které se o ně starají. Děkujeme za dojemné vzkazy přibalené u deky a polštářku. Za nádherné zabalení věcí a přibalených dárečků. Jste skvělé!!! Vaše práce je poslání a je to vidět. U úctě maminka Agnesky"

Připojuji vzkaz od Anežky:

"Ahoj švadlenky, 

děkuju za krásnou dečku a koníčky na ní. Mám nový pokojíček a přesně na první spaní v něm mi deka přišla. Mám ji v posteli a je moc hezká. Taky bych jednou chtěla pomáhat dětem jako vy. Ukážu ji všem kamarádům co ke mě přijdou.

Vaše Anežka"

deku ušila 63 Renata, Nový Hrozenkov
zádíčka deky
ušila 63 Renata, Nový Hrozenkov
ušila 176 Iva, Moravské Budějovice
ušila 115 Lenka - Stínovlas
vyšila 74 Jiřina, Třemošná
vyšila 173 Hanka P.
vyšila 101 Lucka, Nový Hrozenkov
vyšila 79 Jarmila, Vlašim
vyšila 72 Monika Š.
vyšila 180 Majka
vyšila 68 Jarka, Vlašim
polštářek pro Jakuba ušila 63 Renata, Nový Hrozenkov
obrázek na polštářek vyšila 101 Lucka, Nový Hrozenkov
přáníčko vyrobila 162 Eva, Vlašim
Zobrazit více
Napište nám

Deky z lásky, z.s.

Žižkovo náměstí 267

258 01  Vlašim

dagmar@dekyzlasky.cz

Účet pro veřejnou sbírku u UniCredit bank

č.1197663004/2700

  • White Facebook Icon

© 2017 Deky z lásky, z.s.