1/1

Agneska

Agnesce bude brzy 9 let, má Aspergerův syndrom. Agneska dbá na své stereotypy. Nedokáže se orientovat v čase a v prostoru. Má též velký problém s jemnou motorikou, ale hodně si ji procvičuje při hrách s legem. Lego miluje, pořád s ním leží na zemi a stále si něco staví.

Agneska má dva starší bratry – Jirku, kterému je již 18 let, a 15ti letého Jakuba, který zpívá v pěveckém sboru Boni pueri.

VĚK

9 let

PROJEKT

128

ODEVZDÁNO

červenec 2014

Deka

Maminka nám posala mail:

"Vážená paní Dagmar a švadlenky, které jste se podílely na přípravě obrázků a šití deky pro moji dceru Agnesku a syna Jakuba, chci vám tímto mailem vyjádřit v kostce vše, co lez označit jako poděkování. Poděkování za dobrosrdečnost, empatii, věnování svého času, práce, píle, kreativity a především lidskosti. To vše vás spojuje, váš všechny - a je vás pěkná řádka, které věnujete vše shora popsané dětem, kterým uděláte radost. Radost dekou, do které se mohou zachumlat a relaxovat. Jde o děti, kterým dělat radost je mnohdy to jediné, co jim můžete dát. Děkuji vám proto ještě jednou. Nejen za Anežku, ale za všechny děti, maminky a tatínky, které se o ně starají. Děkujeme za dojemné vzkazy přibalené u deky a polštářku. Za nádherné zabalení věcí a přibalených dárečků. Jste skvělé!!! Vaše práce je poslání a je to vidět. U úctě maminka Agnesky"

Připojuji vzkaz od Anežky:

"Ahoj švadlenky, 

děkuju za krásnou dečku a koníčky na ní. Mám nový pokojíček a přesně na první spaní v něm mi deka přišla. Mám ji v posteli a je moc hezká. Taky bych jednou chtěla pomáhat dětem jako vy. Ukážu ji všem kamarádům co ke mě přijdou.

Vaše Anežka"

deku ušila 63 Renata, Nový Hrozenkov

zádíčka deky

ušila 63 Renata, Nový Hrozenkov

ušila 176 Iva, Moravské Budějovice

ušila 115 Lenka - Stínovlas

vyšila 74 Jiřina, Třemošná

vyšila 173 Hanka P.

vyšila 101 Lucka, Nový Hrozenkov

vyšila 79 Jarmila, Vlašim

vyšila 72 Monika Š.

vyšila 180 Majka

vyšila 68 Jarka, Vlašim

polštářek pro Jakuba ušila 63 Renata, Nový Hrozenkov

obrázek na polštářek vyšila 101 Lucka, Nový Hrozenkov

přáníčko vyrobila 162 Eva, Vlašim