1/2

Monička

Monička přišla na svět o chvilku dřív a přinesla si do života řadu problémů - nemocné srdíčko, zrakovou vadu, dovnitř vtočené nožičky a další... Ve svých téměř 6 letech nechodí, pohybuje se přískoky po čtyrech, nezvládá sebeobsluhu. Navštěvuje speciální mateřskou školku. I když mluví velmi špatně, zkouší se s maminkou učit zpívat a říkat básničky. Má velmi ráda pohádkové knížky. Monička je sluníčko celé své rodiny.

VĚK

6 let

PROJEKT

137

ODEVZDÁNO

červenec 2014

Deka

Maminka nám poslala mail:

"Milá paní Dagmar,

dneska Monička dostala balíček od vás - zabalený v krásném papíře, nádherně složený a převázaný stužkou... No a ten obsah. Něco tak krásného se jen tak nevidí! Když jsem viděla, jak se Monička na tu deku vrhla a začala prohlížet, co na ní je, jak se radostně usmívala, tak se mi draly do očí slzy radosti a vděčnosti... Hned si na ni chtěla lehnout, mazlila se s ní a chtěla zvolat babičku a zbytek rodiny - musela se přeci takovou nádherou pochlubit! Stejně velkou radost jí udělal i polštářek a přáníčko s Hello Kitty - to u nás už nějakou dobu "frčí" :-). 

Tímto chceme s Moničkou ze srdce poděkovat - Vám, za nádherný projekt, kterým kouzlíte úsměv na tváři nemocným dětem, a stejně tak všem švadlenkám, které jsou opravdu velmi snaživé a moc šikovné! Švadlenka Jamala, která nám deku ušila, má úžasné nápady a fantazii, jak deku dovést k dokonalosti! Sleduju, kolik nádherných dek, a dárečků jste už rozdali a opravdu je jedna krásnější, než drhá a každá je originál!

Přejeme vám všem hodně zdraví, radosti, spokojenosti a Božího požehnání do další krásné práce a ještě jednou ze srdce děkujeme!"

deku ušila 53 Jamala

zádíčka deky

ušila 176 Iva, Moravské Budějovice

vyšila 63 Renata, Nový Hrozenkov

vyšila 25 Hana, Rousínov

vyšil Proglas

vyšila 184 Rona

vyšila 60 Edita Vyvlečková

ušila 87 Martina Š., Malá Hraštice

vyšila 74 Jiřina, Třemošná

vyšila 179 Ivetata, Zábřeh

ušila 1 Dagmar, Vlašim

vyšil Proglas

ušila 152 Jana, Mělník

polštářek ušila 53 Jamala