top of page

Monička

Monička přišla na svět o chvilku dřív a přinesla si do života řadu problémů - nemocné srdíčko, zrakovou vadu, dovnitř vtočené nožičky a další... Ve svých téměř 6 letech nechodí, pohybuje se přískoky po čtyrech, nezvládá sebeobsluhu. Navštěvuje speciální mateřskou školku. I když mluví velmi špatně, zkouší se s maminkou učit zpívat a říkat básničky. Má velmi ráda pohádkové knížky. Monička je sluníčko celé své rodiny.

VĚK

6 let

PROJEKT

137

ODEVZDÁNO

červenec 2014

Deka

Maminka nám poslala mail:

"Milá paní Dagmar,

dneska Monička dostala balíček od vás - zabalený v krásném papíře, nádherně složený a převázaný stužkou... No a ten obsah. Něco tak krásného se jen tak nevidí! Když jsem viděla, jak se Monička na tu deku vrhla a začala prohlížet, co na ní je, jak se radostně usmívala, tak se mi draly do očí slzy radosti a vděčnosti... Hned si na ni chtěla lehnout, mazlila se s ní a chtěla zvolat babičku a zbytek rodiny - musela se přeci takovou nádherou pochlubit! Stejně velkou radost jí udělal i polštářek a přáníčko s Hello Kitty - to u nás už nějakou dobu "frčí" :-). 

Tímto chceme s Moničkou ze srdce poděkovat - Vám, za nádherný projekt, kterým kouzlíte úsměv na tváři nemocným dětem, a stejně tak všem švadlenkám, které jsou opravdu velmi snaživé a moc šikovné! Švadlenka Jamala, která nám deku ušila, má úžasné nápady a fantazii, jak deku dovést k dokonalosti! Sleduju, kolik nádherných dek, a dárečků jste už rozdali a opravdu je jedna krásnější, než drhá a každá je originál!

Přejeme vám všem hodně zdraví, radosti, spokojenosti a Božího požehnání do další krásné práce a ještě jednou ze srdce děkujeme!"

bottom of page