top of page

Zuzanka

Zuzance jsou 2 roky. Mezi jejími diagnózami jsou Rettův syndrom, epilepsie, mikrocefalie. Zuzanka mívá denně záchvaty z tepla, odmítá stravu, nedokáže se sama vyprázdnit. Pouze leží, otáčí se na boky a nepoužívá ruce. Zuzanka má také narušený spánkový režim, téměř nespí. Nesnáší jakýkoliv větší hluk, proto musí být doma, na vycházky téměř nemůže, ani návštěvy dětí nemůže přijímat. S maminkou denně šetrně rehabilituje, a protože miluje vodu a vše s ní spojené, jednou týdně navštěvuje lekce speciálního rehabilitačního plavání.

VĚK

2 roky

PROJEKT

154

ODEVZDÁNO

prosinec 2014

Deka

Maminka Zuzanky nám napsala:

"Dobrý večer,

chtěla bych Vám a všem hodným tetičkám včeličkám moc poděkovat za naprosto dokonalou deku z lásky pro Zuzanku!

Deka včera dorazila a Zuzanka pod ní už druhou noc klidně spinká. Obrázky se jí moc líbí, hned jak jsem deku rozbalila, tak se na ně koukala a jak je vidět i na fotce, trochu si ji pod sebe "nahrabala", což u ní není moc obvyklé, většinou jen leží a nic moc ji nezajímá.

Udělali jste nám obrovskou radost! I když Zuzanka emoce moc najevo nedává, jsem si jistá, že radost má i ona :) Ještě jednou moc děkujeme, moc si vážíme toho, co pro rozradostněné oči našich sluníček děláte!

Mějte se moc pěkně!"

bottom of page