top of page

Natálka

Natálka se narodila předčasně před 9 lety. Krátce po porodu začala krvácet do mozku. V důsledku toho má DMO - těžkou spastickou diparézu se středně těžkým postižením horních končetin, mívá epileptické záchvaty, nosí brýle. V současné době nesedí, nechodí, ani nemluví. I přes to všechno je Natálka milá a usměvavá holčička.

Natálka má ráda zvířátka - kočičky, pejsky, myšky, také krtečka, květinky, penenky s kočárkem a děti.

Natálka má sestřičku Anetku - dvojče. Anetka od nás dostala polštářek.

VĚK

9 let

PROJEKT

160

ODEVZDÁNO

březen 2015

Deka

Maminka Natálky nám napsala:

"Dobrý večer Dagmar,

dnes nám přišla nádherná deka s polštářkem. Jen píšu, že je vše OK a v pořádku to přišlo. Samozřejmě uděláme pár foteček a pošlu poděkování. Jsem z těch výrobků nadšena. klobouk dolů. Pozdravujte švadlenky a já do konce týdne vše pošlu, aby viděly štastné očka našich dětí. Deka je opravdu z lásky. Mějte se krásně a ještě jednou děkujeme."

Později ještě poslala fotky a napsala:

"Dobrý den Dagmar,

chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za krásnou deku a polštářek. Úplně mě to dostalo. Prostě zahřálo u srdíčka. Když jsem balíček rozbalila, hned mne překvapilo, jak krásně byly oba výrobky zabaleny a ještě každý měl pro holky přáníčko s dárkem. Jde vidět, že vše bylo jak vyšito, tak ušito a zabaleno s láskou.
Je to krásné, že takto děláte dětem radost. Natálka je nesedící , takže deku opravdu využijeme na odpočinek, válení a hraní. Děkujeme také za polštářek pro Anetku. Posíláme pár foteček. Děkujeme všem vyšívačkám a švadlenkám. Klobouk dolů za jejich práci, kterou dělají s láskou.Všem posíláme krásný pozdrav.
Mockrát děkujeme."

bottom of page