1/2

Natálka

Natálka se narodila předčasně před 9 lety. Krátce po porodu začala krvácet do mozku. V důsledku toho má DMO - těžkou spastickou diparézu se středně těžkým postižením horních končetin, mívá epileptické záchvaty, nosí brýle. V současné době nesedí, nechodí, ani nemluví. I přes to všechno je Natálka milá a usměvavá holčička.

Natálka má ráda zvířátka - kočičky, pejsky, myšky, také krtečka, květinky, penenky s kočárkem a děti.

Natálka má sestřičku Anetku - dvojče. Anetka od nás dostala polštářek.

VĚK

9 let

PROJEKT

160

ODEVZDÁNO

březen 2015

Deka

Maminka Natálky nám napsala:

"Dobrý večer Dagmar,

dnes nám přišla nádherná deka s polštářkem. Jen píšu, že je vše OK a v pořádku to přišlo. Samozřejmě uděláme pár foteček a pošlu poděkování. Jsem z těch výrobků nadšena. klobouk dolů. Pozdravujte švadlenky a já do konce týdne vše pošlu, aby viděly štastné očka našich dětí. Deka je opravdu z lásky. Mějte se krásně a ještě jednou děkujeme."

Později ještě poslala fotky a napsala:

"Dobrý den Dagmar,

chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za krásnou deku a polštářek. Úplně mě to dostalo. Prostě zahřálo u srdíčka. Když jsem balíček rozbalila, hned mne překvapilo, jak krásně byly oba výrobky zabaleny a ještě každý měl pro holky přáníčko s dárkem. Jde vidět, že vše bylo jak vyšito, tak ušito a zabaleno s láskou.
Je to krásné, že takto děláte dětem radost. Natálka je nesedící , takže deku opravdu využijeme na odpočinek, válení a hraní. Děkujeme také za polštářek pro Anetku. Posíláme pár foteček. Děkujeme všem vyšívačkám a švadlenkám. Klobouk dolů za jejich práci, kterou dělají s láskou.Všem posíláme krásný pozdrav.
Mockrát děkujeme."

deku ušily 29 Anitta S. + 159 Irena z Kozmic

zádíčka deky

vyšilo Rádio Proglas

vyšila 31 Zdena, Teplice

vyšilo Rádio Proglas

ušila 143 Monika Chizecová

vyšila 167 Lada B

ušila 197 Vlaďka z Úsobrna

ušila 29 Anitta S.

ušila 176 Iva, Moravské Budějovice

vyšila ZŠ Náchod, Jana 8. A.

vyšilo Rádio Proglas

vyšila ZŠ Nový Hrádek, Pavla

vyšila 18 Eva

polštářek pro Anetku ušila 140 Lidule, Kroměříž