top of page

Anetka

Anetce budou brzy 4 roky. Je to moc šikovná a statečná holčička, velmi bystrá a vzhledem ke svým původním prognózám prospívá velmi dobře, jak jen to v rámci kvadruparetické DMO je možné. Anetka prozatím „chodí“ po kolínkách, dovede si hrát s hračkami, ráda „čte“ – otáčí listy, ráda „hadraří“ – přendává jakékoliv hadry či oblečení z místa na místo. Pomaloučku se začíná s naší pomocí stavět na nožičky a miluje vozit kočárky, klidně i bez panenek. Nemluví – i když pusu někdy celý den nezavře :-). Potřebuje asistenci ve všech oblastech, ale snaží se, levou rukou se již jakžtakž dokáže i najíst. Na svůj věk je velmi dlouhá a vypadá starší.

Anetka miluje krtečka a vše kolem něj.

I Anetčina sestřička Žofinka, které jsou 2 roky, má ráda krtečka a také Hello Kitty. Žofince jsme ušily polštářek.

VĚK

4 roky

PROJEKT

165

ODEVZDÁNO

únor 2015

Deka

Maminka nám napsala:

"Dobrý den, paní Dagmar,

tak včera odpo jsme dostali balíček..! TEDA TO JE TAKOVÁ NÁDHERA!!! :-* :-* :-* Holky jsou teď nějaký nemocný, takže celý den v posteli (= nelidský víkon a pro mě fakt vysilující :-D) a tohle bylo pro ně takový krásný zpestření!!! :-) I polštářek pro Žofinku - no já fakt neměla slov!!! :-) Anetka mimo zajíce "umí" pojmenovat všechny kamarády, už i sluníčko :-), tak to hned popsala.. Žofinka deku furt vyrovnávala na zemi, hopsala po ní, schovávaly se pod ní - no jednoduše jsem je ten den do postele už nedostala.. :-) Vůbec nechápu, JAK to ty tety dovedou vyrobit!!?? Pro mě opravdu nepochopitelné, je to nádhera, jsou moc šikovné a mají srdce na pravém místě, když TOHLETO dovedou pro děti jako Anetka vyrobit..!! :-) Ještě jednou moc a moc a tisíckrát moc děkujeme!! Je to opravdu krásný dárek! Anetka si deku hned zamilovala :-) - jako i Žofi ;-) a pak bylo trošku zle, když jsem jí řekla, že je deka Anetky.. ;-) Ale to je asi normální :-) a tak se vždy těšíme z toho, že aspoň něco u nás funguje normálně.. :-)

Přikládám pár fotek z rozbalení (raději ještě v jednom meilu), už jsem je tedy dala i na svůj FB, snad nevadí.. Jo a ještě na vysvětlenou - Anetka je ta v pruhovaném pyžámku s brejličkama :-) a Žofi v overálku.. :-) S těmi dudlíky někdy trošku splývají.. :-)

Ještě jednou moc děkuji a srdečně zdravím

Veronika s Anetkou, Žofi a mužem Honzou :-)"

bottom of page