top of page

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

Anetka

Anetce budou brzy 4 roky. Je to moc šikovná a statečná holčička, velmi bystrá a vzhledem ke svým původním prognózám prospívá velmi dobře, jak jen to v rámci kvadruparetické DMO je možné. Anetka prozatím „chodí“ po kolínkách, dovede si hrát s hračkami, ráda „čte“ – otáčí listy, ráda „hadraří“ – přendává jakékoliv hadry či oblečení z místa na místo. Pomaloučku se začíná s naší pomocí stavět na nožičky a miluje vozit kočárky, klidně i bez panenek. Nemluví – i když pusu někdy celý den nezavře :-). Potřebuje asistenci ve všech oblastech, ale snaží se, levou rukou se již jakžtakž dokáže i najíst. Na svůj věk je velmi dlouhá a vypadá starší.

Anetka miluje krtečka a vše kolem něj.

I Anetčina sestřička Žofinka, které jsou 2 roky, má ráda krtečka a také Hello Kitty. Žofince jsme ušily polštářek.

VĚK

4 roky

PROJEKT

165

ODEVZDÁNO

únor 2015

Deka

Maminka nám napsala:

"Dobrý den, paní Dagmar,

tak včera odpo jsme dostali balíček..! TEDA TO JE TAKOVÁ NÁDHERA!!! :-* :-* :-* Holky jsou teď nějaký nemocný, takže celý den v posteli (= nelidský víkon a pro mě fakt vysilující :-D) a tohle bylo pro ně takový krásný zpestření!!! :-) I polštářek pro Žofinku - no já fakt neměla slov!!! :-) Anetka mimo zajíce "umí" pojmenovat všechny kamarády, už i sluníčko :-), tak to hned popsala.. Žofinka deku furt vyrovnávala na zemi, hopsala po ní, schovávaly se pod ní - no jednoduše jsem je ten den do postele už nedostala.. :-) Vůbec nechápu, JAK to ty tety dovedou vyrobit!!?? Pro mě opravdu nepochopitelné, je to nádhera, jsou moc šikovné a mají srdce na pravém místě, když TOHLETO dovedou pro děti jako Anetka vyrobit..!! :-) Ještě jednou moc a moc a tisíckrát moc děkujeme!! Je to opravdu krásný dárek! Anetka si deku hned zamilovala :-) - jako i Žofi ;-) a pak bylo trošku zle, když jsem jí řekla, že je deka Anetky.. ;-) Ale to je asi normální :-) a tak se vždy těšíme z toho, že aspoň něco u nás funguje normálně.. :-)

Přikládám pár fotek z rozbalení (raději ještě v jednom meilu), už jsem je tedy dala i na svůj FB, snad nevadí.. Jo a ještě na vysvětlenou - Anetka je ta v pruhovaném pyžámku s brejličkama :-) a Žofi v overálku.. :-) S těmi dudlíky někdy trošku splývají.. :-)

Ještě jednou moc děkuji a srdečně zdravím

Veronika s Anetkou, Žofi a mužem Honzou :-)"

deku komplet ušila 181 Milada

press to zoom
press to zoom
press to zoom

vyšila 203 Vlasačka

press to zoom

ušila 176 Iva, Moravské Budějovice

press to zoom

ušila 181 Milada

press to zoom

ušila 181 Milada

press to zoom

ušila 181 Milada

press to zoom

polštářek ušila 53 Jamala

press to zoom

přáníčko vyrobila 161 Katrin, Vlašim

press to zoom

přáníčko vyrobila 161 Katrin, Vlašim

press to zoom
bottom of page