top of page

Kryštůfek

Kryštůfkovi byly 4 roky, je autista. Má rád skluzavku, házení s míčem, rád se s někým honí. Má své rituály, změny mu nevadí. Nemluví. Má-li porozumět, potřebuje vizuální podporu. Rád se dívá na hrané pohádky.

Kryštůfek má brášku-dvojče Kubíčka, kterému jsme ušily deku v projektu č.173. Má ještě starší sestřičku Lenku, která od nás dostala polštářek s pejskem.

VĚK

4 roky

PROJEKT

172

ODEVZDÁNO

únor 2015

Deka

Maminka nám napsala:

"Dobrý den, 

dnes jsem si s klukama vyzvedla deky. Fotky přikládám ale musím vám popsat tu obrovskou radost. Jelikož nás včera doručovatel pošty nezastihl doma udělali jsme si procházku dnes na poštu.A jsem moc ráda že jsme si balík vyzvedli na poště a nebyl předán doma :). Kubíček který chápe o trošku víc si na poště balík sám vzal a vykřikoval jé jé to je moje , kdy rozesmál i paní pošťačky . Poděkoval a balík už nedal z ruky. Při cestě domů jsme se u každého museli zastavit a všem ukazoval balík a říkal hele co mám. Po příchodu domů balík rozbalil Kubíček a Kryštůfek stále nejevil zájem. Ale když uviděl že má Kubíček dárečky hned se přidal k rozbalování a po zjištění že má deku v dárečku se radoval jé jé moc bych všem švadlenkám přála tu radost když viděli deky . Děkuji všem za radost kterou udělali mým dětem. Dcerka má teď prázdniny a je odjetá u tety. 

Prosím poděkujte všem švadlenkám za krásné obrázky a deky které udělali radost"

bottom of page