top of page

Kristýnka

VĚK

Kristýnka je 16ti letá slečna, která po narození prodělala DMO. Následkem je spastická triuparéza – má postižené dolní končetiny a lehce pravou ruku. Nechodí, je upoutána na invalidní vozík a je plně závislá na pomoci.

Kristýnka miluje zvířátka, hlavně exotické papoušky, ale i králíčky, pejsky, kočičky. Doma chová andulky a morčátka.

16

PROJEKT

18

ODEVZDÁNO

březen 2013

Deka

Maminka Kristýnky nám poslala poděkování: 

 

Dobrý večer paní Dagmar, moc Vás zdravíme  a chci ze srdce poděkovat Vám, všem švadlenkám a ochotným maminkám, které se podílely na vytvoření tak nádherné deky a polštářku pro naší Kristýnku!! Balíček přišel dnes v pořádku, čekala jsem na Kristýnku až příjede ze školy, aby si sama rozbalila takové veliké překvapení a sledovala jsem její oči a úsměv, to se nedá popsat s jakou radostí a obdivem jsme prohlíželi deku a polštářek Z LÁSKY!! V dnešní době se člověk málokdy sejde s takovou pomocí od lidiček které vlastně osobně nezná a kteří  jsou ochotní z vlastní vůle takto udělat radost  nemocnému dítěti a jeho rodičům. Jsme Vám všem moc vděční a přejeme hlavně dobré zdraví, úsměv na tváři a ještě jednou VELIKÝ DIK !! maminka Zdena a Kristýnka 

O Kristýnčině dece se mluvilo i v pořadu Křížem krajem ostravského rozhlasu, k tomu nám Kristýnky maminka napsala toto: 

 

S radostí jsem si poslechla reportáž z archivu rádia,a prohlédla si internetovou stránku patchwork.klubu. Mám velikou radost že jsou kolem nás dobří lidé přeji vám hodně štěstí a radosti v životě !!

bottom of page