top of page

Adélka

Adélka brzy oslaví své 7. narozeniny. Adélce byl diagnostikován Niemann Pick C, dále hypotonie, hyperlipidemie, hepatopatie. Adélka jen leží, má problém otočit se z boku na bok. Výživu dostává přes peg. Adélka nemluví, vydává jen zvuky, ale rozumí, co jí maminka říká. Ráda sleduje pohádku „Futurama“ a postavičky Leelu, Fraye a robota Bendera.

Adélka má ráda pohádku Futurama, dodává jí energii, u ní je šťastná a směje se.

VĚK

7 let

PROJEKT

175

ODEVZDÁNO

březen 2015

Deka

Maminka Adélky nám napsala:

"Dobrý den paní Dášo,

   Včera nám přišla deka pro Adélku Kroupovou. Přišla v naprostém pořádku a já bych Vám tímto chtěla moc poděkovat za tu deku. Je nádherná a to co děláte pro ty nemocné dětičky je prostě něco úžasného. Švadlenky a všichni co se podílí na výrobě dek mají zlaté ručičky a obrovsky velké srdce. Ještě jednou moc děkujeme, Adélka byla z deky nadšená, a pořád hladila postavičku robota, že si na něj může sáhnout.  DĚKUJEME"

V mailu s fotkami ještě připsala:

"Dobrý den, posílám fotečku Adélky. Jinak k té dece, jsem ráda, že jste to pojali takto netradičně, takhle ta deka vypadá úžasně. Já sama nemám ráda lajnované věci, proto je ta deka takhle úžasná a hlavně i z ní vyzařuje, že je to dělané opravdu s láskou. Je prostě originální. :)

 Ještě jednou děkujme, že jsme mohli být ve vašem projektu a přeji Vám mnoho úspěchů v dalších letech."

bottom of page