top of page

Nelinka

Nelinka je 16ti letá slečna s ADHD, STMR, mikrocefalií, ring chromozom 13. Nelinka je hodně veselá, ale má i „své dny“, kdy se uzavře do svého světa, chce být sama a nekomunikuje s okolím. Ráda si hraje se svým maličkým bráškou. Ze začátku na něj žárlila, ale nyní již ví, že Radeček není konkurence, ale bráška a prima kamarád. Nelinka má také ráda pejsky, hlavně dva domácí mazlíčky – labradora a jorkšírku. Také si ráda zpívá.

Nelinka má bratříčka Radečka, kterému jsme ušily polštářek s pejskem.

VĚK

16 let

PROJEKT

176

ODEVZDÁNO

březen 2015

Deka

Maminka Nelinky nám napsala:

"DOBRÝ VEČER PANÍ DAGMAR

--- ANI NEVÍM JAK ZAČÍT--- 

RÁDA BYCH PODĚKOVALA VÁM A VŠEM "TETÁM" ZA KRÁÁÁÁSNOU DEKU Z LÁSKY PRO NELINKU A POLŠTÁŘ PRO RADEČKA,KNÍŽKU,SLUNÍČKO I KRÁSNÁ SLOVA PRO KAŽDÉHO Z NÁS---

  ... dojetím jsem plakala když jsem porodila Nelku, když se narodil Radeček-a DNES-když přišel balík od Vás a hodných tetiček-  deka je nádherná a Nelinku mooooc potěšila-právě s ní usíná :-) -fotečku pošlu k vám na FB-- a Radeček si vzal polštářek hned do postýlky a chtěl jít spinkat- Nelka se na dece odpoledne válela a moc se jí líbí zvířátka :-)

   PROSÍM VÁS PODĚKUJTE ZA mne-Nelku i Radečka VŠEM HODNÝM TETÁM -

  pokud můžeme pro změnu nějak přispět my- klidně mi napište jak :-) 

PŘEJI KRÁSNÝ VEČER A JEŠTĚ JEDNOU MOC  " DĚKUJEME"

                                        NELLA---Nelinka ---Radeček "

V mailu s fotkou nám maminka ještě připsala:

"DOBRÝ VEČER PANÍ DAGMAR

--Opravdu jsem chtěla jen moooc poděkovat za obě děti-- Nevím ani kdy naposledy měla Nelka z něčeho tak velikou radost..opravdu mne to rozbrečelo... prohlížela si každé zvířátko s nadšením..ukazovala bráškovi--- no krása..a já vám za to chcu všem moc poděkovat-:-) krásný večer a pusa pro všechny hodné tety švadlenky :-)"

bottom of page