top of page

Andrejka

Andrejce jsou 4 roky, má leukodystrofii (onemocnění bílé hmoty mozkové). Andrejka špatně chodí, sama se nenají ani neoblékne, pije z lahvičky, celodenně nosí pleny. Svede jednoduché věty. Andrejka je velice veselá holčička. Andrejka má dvojče Gábinku, která je jí velkým pomocníkem a oporou. Díky ní se Andrejka pomalinku posouvá dopředu ve vývoji.

Andrejka má dvě sestřičky, které od nás dostaly polštářky. Dvojče Gábinka polštářek ve stejných barvách i s motivem podobným Andrejčině dece, starší Kamilka v červené barvě s motivem "láska".

Andrejka má ráda pohádkové postavičky, nejvíce myšky Minnie a Mickey mouse, krtečka, vílu Amálku, Makovou panenku, Šmoulíky. Má ráda také miminka a kočárky a mašinku Tomáše.

VĚK

4 roky

PROJEKT

180

ODEVZDÁNO

březen 2015

Deka

Maminka Andrejky nám napsala:

"Dobrý den, paní Dagmar,

moc ráda bych poděkovala Vám i všem švadlenkám, které se podílely na výrobě deky pro naši Andrejku a polštářky pro Gábinku a Kamilku. Holky z těchto dárků byly velice nadšené a též i z přáníček. I mě velice potěšilo sluníčko a zahřálo mě u srdíčka. A ještě bych se chtěla zmínit o tom, že od té doby, co Andrejka má svojí deku, už ji nemusím denně uspavat na klíně, ale hezky usíná sama pod svou dekou, a to je pro mě veliký úspěch. Věřím, že švadlenky jí deku nabily pozitivní energií, protože ji vyšívaly a ušily s láskou. Od teď už bude deka Andrejku doprovázet všude. Dokonce ji měla ukázat ve školce, a všem se tam moc líbila. Ještě jednou všem veliké DĚKUJI . Fotky posílám v příloze.

Mějte se moc krásně a spoustu spokojených dětiček"

bottom of page