top of page

Štěpánek

Štěpánkovi bude brzy 7 let. Štěpánek má DMO - spastickou kvadruparézu, těžkou PMR a epilepsii. Každý den ho maminka vozí do speciální školky, kde je velmi spokojený. Užívá si tam bazén, vířivku a masáž :) Přetočí se sám na bříško, kde vydrží dlouho. Štěpánek se rád směje a pozoruje svět vsedě z kočárku.

Štěpánek má mladší sestřičku Natálku, které jsme ušily polštářek. Natálka má ráda princezny, především z Disneyových pohádek - Lociku, Elzu nebo Popelku.

Štěpánek má asistenčního pejska - zlatého retrívra, kterého má moc rád. Také má rád kytičky.

VĚK

7 let

PROJEKT

184

ODEVZDÁNO

březen 2015

Deka

Maminka Štěpánka nám napsala:

"Dobrý den,

dnes nám nečekaně přišel balíček s dekou a polštářkem. Děti byly nadšené!! A já také, moc děkujeme!!! :) Hned jsem vložila příspěvek na Štěpánkovy stránky http://www.stepa.estranky.cz/clanky/novinky/deka-z-lasky.html

Opravdu moc děkujeme! Úplně jsem měla slzy v očích, když Natálka nadšeně rozbalovala balíčky. A dojala mě, když říkala, že Štěpánek má krásnou deku a ona polštářek s Locikou a pak se podívala na mě a prý - jé, mami, ty nemáš dárek? A já jí řekla - Já mám radost, že mám vás a že se vám dárečky líbí. :) Děkujeme, děkujeme, děkujeme!!!!!!!!!

Zuzka, Štěpánek a Natálka"

bottom of page