top of page

Michalka

Michalce jsou 3 roky, má těžkou sluchovou vadu, spíše až hluchotu na obě ouška. Míša prošla přísným výběrem a podstoupila zákrok – má kochleární implantát. Michalka má skvělé rodiče, kteří se jí maximálně věnovali, a díky nim se Míša naučila nejen mluvit, ale umí i znakovou řeč, oblíbila si knížky, ráda maluje a zpívá. Od září chodí i do školky, kde našla nové kamarády a může dělat téměř vše s nimi. Pouze při koupání ve vodě neslyší a musí znakovat…

Michalce se narodila sestřička Nikolka. Dostala od nás maličkou dečku z obrázkové látky, kterou věnovaly "Látky se zvířátky".

Michalka má ráda motýlky, žabičky kočičky, kytičky... Michalka také ráda maluje.

VĚK

3 roky

PROJEKT

189

ODEVZDÁNO

duben 2015

Deka

Maminka Michalky nám napsala:

"Dobrý den paní Dagmar,
nemám slov :-) dneska přišel balíček pro naše holčiny :-)
Míša měla mega radost, nedá se to ani slovy vyjádřit. Hned vymýšlela, kam si deku dá, kam si ji sebou vezme... No prostě veliký úspěch... Moc děkuji i za krásnou deku pro Nikolku :-) bude na ní trénovat pasení koníků :-) moc jí to nejde.
Obě deky jsou nádherný! Chtěla bych moc moc poděkovat všem švadlenkám, jak těm, co šily nám, tak těm, co šijou i jiným dětem. Všichni odvádíte úžasnou a hlavně smyslnou práci, která opravdu vykouzlí úsměv na tváři a i slzičku štěstí spustí.
A nejvíce bych chtěla poděkovat Vám paní Dagmar, protože bez Vás by to nikdy nešlo.
Prosím předat poděkování všem švadlenkám, které se podílely na šití našich dek. Posílám několik fotek.
Ještě jednou velké díky."

bottom of page