top of page

Matyášek

Matyášek je 5 a půl letý kluk, milý a usměvavý, je moc hodný. Matyášek je velmi dobrosrdečný, vždy ustoupí a pak pláče. Jak píše maminka: "Má svoje s nemocí, se vším bojujeme. Ale Matyášek je miláček a nade všechno na světě náš andílek, prostě malé veselé sluníčko."

Matyášek má malou sestřičku Zuzanku, která dostala polštářek.

Matyášek miluje žlutou barvu. Rád si hraje s autíčky, má rád i bagry a vláčky, kočičky a rybičky.

VĚK

5,5 roku

PROJEKT

208

ODEVZDÁNO

duben 2015

Deka

Maminka Matyáška nám napsala:

"Dobrý večer, já vám opravdu ze srdce děkuji, poslední dobou to s Malým bylo hrozně náročné, autismus a adhd....ale když viděl deku, celý den se smál  šťastný jak blecha, miluje žlutou, a tak se mu líbila, prostě pohádka...ani neumím popsat, jak moc jste mě potěšili, mám teď náročné období, jsem vážně nemocná a do toho každodenní boj s nemocí malého. Ale ta deka je krásná, úžasná a dopis mě rozplakal, děkuji sto krát díky"

Maminka napsala ještě jednou:

"Dobrý den, paní Dagmar, moc moc moc vám děkuji, ani nevíte, jak byl Matyášek šťastný, skákal, běhal, radoval se, smál se, byl šťastný jako blecha. Deka i polštář je prostě nádherná, krásné a skvělá, ani nemám slov jak moc jsem šťastná a děkuji vám z celého svého srdce. Klobouk dolu před tím co děláte. I balíčky, přáníčka, bagr a vše si stále prohlížel a byl prostě úplně nadšen.

Váš dopis mě dojal k slzám děkuji moc"

bottom of page