top of page

Lukášek

Lukášek je krásný 9ti letý chlapec, který trpí muskulární svalovou distrofií. Před dvěma roky přestal chodit a je upoutaný na invalidní vozík. Lukášek potřebuje neustálou pomoc, přesto je stále usměvavý.

VĚK

9

PROJEKT

22

ODEVZDÁNO

únor 2013

Deka

Lukáškovi jsme deku poslaly již 23.2.2013, ale protože byly jarní prázdniny, rozbalil jsi ji právě 1.3.2013. Maminka nám poslala krásné poděkování: 

 

"Dobrý den, paní Dagmar, včera nám přišla deka z lásky. Jelikož je syn na prázdninách u babičky, tak jsme ji ještě neviděli. Ale hned jak dorazí domů, tak si ji hned rozbalí. Už se na to moc těším. A zároveň vám a celému týmu, kteří se na dece podíleli, bych chtěla moc a moc poděkovat. Četla jsem i váš dopis a musím říct, že je to strašně moc krásně napsané, až mě to rozbrečelo. Jste úžasní lidé. Až si deku rozbalíme, tak udělám fotky a dám je na facebook. Ještě jednou moc děkuji."  

 

V pátek 1.3.2013, když se Lukášek vrátil domů, ještě připsala:

" Dobrý večer, paní Dagmar, včera jsme poprvé viděli deko od vás, je nádherná. Lukášek se tak do ní zamiloval, že pod ní večer musel spát a ani dnes ji celý den ze sebe nesundal. Takže jste mu udělali moc velkou radost a ještě jednou moc děkujeme všem. Jste báječní. Lukášek je vážně z té vaší deky unešenej, už žádnou jinou nechce."

bottom of page