1/2

Lukášek

Lukášek je krásný 9ti letý chlapec, který trpí muskulární svalovou distrofií. Před dvěma roky přestal chodit a je upoutaný na invalidní vozík. Lukášek potřebuje neustálou pomoc, přesto je stále usměvavý.

VĚK

9

PROJEKT

22

ODEVZDÁNO

únor 2013

Deka

Lukáškovi jsme deku poslaly již 23.2.2013, ale protože byly jarní prázdniny, rozbalil jsi ji právě 1.3.2013. Maminka nám poslala krásné poděkování: 

 

"Dobrý den, paní Dagmar, včera nám přišla deka z lásky. Jelikož je syn na prázdninách u babičky, tak jsme ji ještě neviděli. Ale hned jak dorazí domů, tak si ji hned rozbalí. Už se na to moc těším. A zároveň vám a celému týmu, kteří se na dece podíleli, bych chtěla moc a moc poděkovat. Četla jsem i váš dopis a musím říct, že je to strašně moc krásně napsané, až mě to rozbrečelo. Jste úžasní lidé. Až si deku rozbalíme, tak udělám fotky a dám je na facebook. Ještě jednou moc děkuji."  

 

V pátek 1.3.2013, když se Lukášek vrátil domů, ještě připsala:

" Dobrý večer, paní Dagmar, včera jsme poprvé viděli deko od vás, je nádherná. Lukášek se tak do ní zamiloval, že pod ní večer musel spát a ani dnes ji celý den ze sebe nesundal. Takže jste mu udělali moc velkou radost a ještě jednou moc děkujeme všem. Jste báječní. Lukášek je vážně z té vaší deky unešenej, už žádnou jinou nechce."

deku ušila 86 Marcela Bednářová - stilla

ušila 84 Katka B

vyšila 12 Lenka, Hradec Králové

vyšila 77 Martina P.

vyšila 77 Martina P.

vyšila 38 Luci R.

vyšila 38 Luci R.

vyšila 38 Luci R.

vyšila 39 Kamila

vyšila 39 Kamila

vyšila 25 Hana, Rousínov

vyšila 86 Marcela Bednářová - stilla

vyšila 86 Marcela Bednářová - stilla

zádíčka deky

přáníčko od 82 Magdalény, Polsko