top of page

Bedříšek Kulíšek

Bedříšek se narodil ve 28tt a v roce mu lékaři diagnostikovali DMO (dětská mozková obrna) se spastickou diparesou nožiček a částečně levou rukou. Dnes mu je už 3 a půl roku a je to šikovný kluk. Od narození poctivě cvičí a rehabilituje doma, s fyzioterapeuty a také jezdí s maminkou 2x-3x ročně do lázní na klim-therapy, která Bedříškovi velmi pomáhá, po každém cvičení je vidět velký posun dopředu. Po poslední návštěvě lázní v srpnu se Bedříšek snaží chodit s pomocí 3bodových berlí a docela se mu to už daří. Také chodí plavat a na hipoterapie. Je to velmi veselý a v rámci svých možností, čilý kluk, který se zatím pohybuje převážně po kolenou, krásně povídá, směje se a hraje si se svými vrstevníky i se svojí sestřičkou Baruškou.

Bedříšek má starší sestřičku Barborku, která od nás dostala polštářek s Hello Kitty.

Bedříšek má rád vše, co má kola a jezdí po kolejích i po silnicích – nejvíce mašinky, ale i auta, náklaďáky, míchačky, bagry, motorky, kola, tramvaje, metro, nepohrdne ani letadlem :)

VĚK

3,5 roku

PROJEKT

217

ODEVZDÁNO

červen 2015

Deka

Maminka Bedříška nám napsala:

"Dobrý večer, paní Dagmar, 

chtěla jsem Vám a paní Vave s Verou, opravdu MOC poděkovat, za krásně ušitou  deku pro Bedříška a krásný polštářek pro Barušku.

Včera přišel balíček a je moc velká škoda, že jste neviděla, jak se na něj Bedříšek vrhnul a trhal … a jakou měl velikou radost, když deku vytáhl. Celé odpoledne na ní potom ležel a natahal si na ní autíčka, vláčky … a jezdil, vrčel, houkal…

Barušce se zase moc líbila kočička na polštářku, takovou prý ještě nemá :)

Ještě jednou tedy moc děkujeme za radost, kterou jste dali našim dětem a kterou rozdáváte všem kolem sebe.

Hezký den a víkend a ať se vám všem práce stále daří, abyste mohli vyvolat ještě spoustu úsměvů na dětských tvářích, protože to je to nejdůležitější pro všechny rodiče – vidět své dítě šťastné a spokojené. Naše děti po otevření balíčku od vás takové byly – díky!"

bottom of page