top of page

Dominiček

Dominičkovi  je 7 let. Dominiček se narodil s SDS syndromem (Swachman diamond syndrom). To mimo jiné znamená, že mu selhává kostní dřeň a čeká ho transplantace. Dominiček je zábavný a moc šikovný kluk, který má rád společnost dětí. Bohužel kvůli oslabené imunitě a poruše krvetvorby je často nemocný, a proto mu kolektiv dětí chybí.

Dominiček má starší sestřičku Markétku, která od nás dostala polštářek.

Dominiček má rád autíčka a roboty, rád si staví z lega. Nejraději má pohádky Bleska McQueena a Transformery.

VĚK

7 let

PROJEKT

220

ODEVZDÁNO

srpen 2015

Deka

Maminka Dominička nám napsala:

"Dobrý den paní Dagmar,

 

jen Vám chci napsat, že balík přišel v pořádku. Vše pečlivě a krásně zabalené. Málem jsem se rozbrečela, když jsem viděla jak nádherně je vše zabaleno a ta krásná přáníčka pro děti a dárečky, jedním slovem naprosto dokonalé !!! :-) DĚKUJEME !!!

 

Dominiček s Markétkou jsou až do soboty u babičky, tak jsem každému z nich dala dárky od Vás (nerozbalené) na postel do pokojíčků. Až se v sobotu vrátí neuvěří ..... ! Vše nafotím a fotky vám pošlu.

 

Ještě jednou všem moooc DĚKUJEME !!! Je úžasné co děláte a já vás obdivuji :)"

V mailu s fotkami nám Dominičkova maminka ještě jednou napsala:

"Dobrý den, paní Dagmar,

ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za nádhernou deku a polštářky pro mé děti. OBROVSKÉ DÍKY VÁM I VŠEM ŠVADLENKÁM !!!

Dominiček si deku od vás hned zamiloval a pořád ukazuje na vyšité obrázky a já mu musím číst jména "tetiček", které pro něj tu nádhernou deku s polštářkem ušily !!! Ani si neumíte představit, jak sem dojatá a šťastná, když vidím syna, jak se s dekou od vás mazlí !!!

DĚKUJEME !"

bottom of page