top of page

Matěj

Matějovi je 6 let, narodil se předčasně. Má DMO, oční i sluchovou vadu, nemluví, nechodí, ale začíná se stavět. Je to velmi veselý kluk, který miluje lidi a společnost. Rád jí maluje, rád se fotí. Jak píší rodiče: „Je to pěkný divoch a nezbeda :) "

Matěj má velice rád vlaky a autobusy.

VĚK

6 let

PROJEKT

248

ODEVZDÁNO

prosinec 2015

Deka

Maminka Matěje nám napsala:

"Dobrý den, 

 

tento týden přišla Matějovi deka z lásky a musím říct, že je nádherná. Matěj byl zrovna trošku nemocný a ležel a měl z ní opravdu radost, což je vidět i na fotkách.

Chtěli by jsme poděkovat jmenovitě paní Katrin z Vlašimi za přáníčko a hlavně paní Ivaně Uhlířové i jejímu manželovi. Deka je nádherná a Matěj jako těžký milovník vlaků ocenil i obrázky, které narýsoval manžel paní Ivany. Teď se prostě točí vše kolem vlaků, jediné dvě pohádky, na které kouká, je Polární expres a Mašinka Tomáš. Potěšily ho i obrázky, které dostal, a plakát už visí u postele :-)

Tak ještě jednou poprosím o poděkování paní Ivaně a manželovi, nejen za deku a obrázky, ale i za přání úspěchu v rehabilitaci a milý dopis. Přejeme jim vše dobré, hodně štěstí, zdraví, lásky a ať jim v životě vše vychází.

 Je moc dobře, že dáváte dětem trochu radosti do toho života, když neměli tolik štěští a už teď, v tomto věku, mají svoje trápení a bolístky, s kterými se budou muset prát celý život a nebudou to mít lehké.

 

 Přeji Vám, všem švadlenkám, tetičkám a všem, co se na tomto krásném nápadu podílíte mnoho úspěchu v životě, štěstí a hlavně toho zdravíčka, které je v životě nejdůležitější.

 

 S pozdravem

 

 Matěj a rodiče"

bottom of page