top of page
Deka

Maminka Matýska nám napsala:

"Dobrý den, paní Dášenko :)

Moc děkujeme za dnešní překvapeni, deka je opravdu krásná, mám radost a Matýsek také, hned se o balík zajímal, jak kdyby věděl, že je pro něj a deku si rozbalil. Hned ho zaujal míček, který dostal, a po dece se prolezl a osahal si ji. Zrovna zítra mají Maťovi přivézt novou postel, a tak deka přišla úplně akorát. :) Mám opravdu radost, když jste mi zasílala obrázky, nečekala jsem, že bude deka tak krásná. Moc moc děkuji švadlence Dáše, je to opravdu krásné. Nevím, jak mám poděkovat, moc mě to potěšilo. 

Moc moc děkujeme, přáníčko s rybkami také moc potěšilo, je krásně vytvořené. Jste tak šikovné, to co děláte, je naprostá bomba, moc děkuji. 

Nebylo mi do teď zrovna nejlépe (čekáme miminko :) ), ale toto mě dnes potěšilo. Hned je mi o něco lépe, ještě když jsem viděla, že Matýsek má radost a je překvapen. 

Moc vám všem děkuji a nevím, co dodat, děkujeme. Mějte se co nejlépe a přeji mnoho úspěchů i radosti v tom, co pro děti děláte."

Matýsek

Matýskovi budou 4 roky, má centrální svalovou hypotonii, sluchovou a zrakovou vadu, epilepsii. Matýsek nechodí, naučil se lézt. Nemluví. Má sluchadla a brýle, ale ty si nechce nechat, stále je sundává. Jinak je šikovný a zatím jde pořád s vývojem dopředu.

Matýsek rád cestuje autem, i MHD, ale nejraději má koupání. Miluje vodu v jakémkoliv podání – když ji slyší téct z kohoutku, když venku prší. Má velmi rád hlavně zvuky, různá pískátka, šustítka, rolničky, ale i melodie a písničky. Když slyší znělky zpravodajství TV, hned zpozorní.

Matýskovi jsme ušily deku, která je ale kvůli Matýskově vadě zraku speciální. Nesmí být příliš pestrá, to pak Matýsek nedokáže vnímat a je zmatený. Obrázky jsou tedy jednoduché a na tmavém podkladu. 

VĚK

4 roky

PROJEKT

260

ODEVZDÁNO

únor 2016

bottom of page