top of page

Silvinka

Silvince je 6 a půl roku, má Downův syndrom a poruchu štítné žlázy. Je to usměvavá slečna, která ráda tančí, vytváří z papíru, modeluje a stříhá. Se svojí sestřičkou Julinkou si ráda hraje na prodavačku, kuchařku nebo paní doktorku. Silvinka chodí do MŠ a od září ji čeká škola základní. Protože je to zvědavá a učenlivá holčička, která chce všechno vyzkoušet, bude se jí ve škole určitě líbit. Miluje svého psího kamaráda, fenku bígla Rony. Moc ráda plave a jezdí na výlety. 

Silvinka má starší sestřičku Julinku, která od nás dostala polštářek se sovou.

Silvinka má ráda pejsky, kočičky, sovy a šnečky.

VĚK

6,5 let

PROJEKT

263

ODEVZDÁNO

únor 2016

Deka

Maminka Silvinky nám napsala krásný dopis:

"Vážená paní Dagmar,

zásilka s dekou dorazila v naprostém pořádku a zcela upřímně musím napsat, že nám všem doma doslova vyrazila dech. Něco tak precizně udělaného, barevně krásně sladěného, čistého, naprosto dokonalého, milého a pěkného jsme snad ještě nikdy neměli možnost ani vidět, natož mít k dispozici. Z každého stehu doslova dýchá teplo lásky, se kterou ruce pilných švadlenek tuto deku a polštářek šily. Silvinka se do své deky naprosto zamilovala a nosí si jí všude s sebou, k babičce, do koupelny, do postýlky - prostě si jí hlídá :-) Po rozbalení krásného balíčku si na ni hned lehla a prohlížela každý obrázek. Pak se do ní zabalila a chodila v ní schovaná. Julinka je ze svého polštářku se sovičkou  také naprosto nadšená. 

To, co děláte pro děti je naprosto úžasné. Jsem moc ráda, že v dnešní době, kdy všichni pospíchají a nedívají se vlevo ani vpravo, se najde tolik šikovných a úžasných lidiček, kteří dokáží přinést radost, nadšení a lásku do domovů dětem, které nedostaly svůj balíček zdraví od Pána Boha kompletní. 

Slovy ani nedokáži popsat, jak moc si vážíme toho co děláte. Moc Vám děkujeme a v přílohách Vám zasíláme fotečky z rozbalování.

Přejeme Vám hodně nadšených lidiček se šikovnýma rukama a srdcem na správném místě do Vašich řad a ještě jednou upřímně a ze srdce děkujme - jste úžasní. Díky

Silvinka, Julinka, Lenka a Radek"

bottom of page