top of page

Danielek

Danielek je skvělý syn a bráška, i když je s ním někdy trošku víc práce, protože má dětskou mozkovou obrnu. Narodil se předčasně a kvůli poškození mozku má problémy především s pohybem, ale i s dalšími funkcemi jako je zrak, řeč, koordinace a podobně. Na druhou stranu se mu daří především po mentální stránce, je to velice chytrý kluk. I přes svá omezení má velký zájem o všechno, co se kolem něj děje a pořád chce poznávat a zkoušet nové věci. Rád si ale vždycky nakonec odpočine doma ve svém známém prostředí.

Danielek má nejraději auta - osobní, nákladní či bagry, ale i jiné dopravní prostředky. Také má rád měkká zvířátka a přírodu.

Danielek má starší sestřičku Adélku, která od nás dostala polštářek.

VĚK

3 roky

PROJEKT

269

ODEVZDÁNO

duben 2016

Deka

Maminka Danielka nám napsala:

"Milá paní Dagmar,

včera nám poštou dorazila nádherná deka pro Danielka a úžasný polštářek pro Adélku. Byla jsem úplně dojatá. Danielek je zrovna nemocný, tak se mu moc do focení nechtělo, ale jsem ráda, že se nám podařilo udělat pár fotek a věřím, že vám udělají radost. Upřímně obdivuji s jakou trpělivostí a láskou museli být deka a polštářek pro naše děti ušité. Jak jsou krásně promyšlené, sladěné, jak je na nich přesně to, co si naše děti přály. Daneček už pod dekou právě teď spí a věřím, že ho bude provázet ještě dlouhou dobu. Adélka měla také obrovskou radost a moc si vážíme toho, že myslíte i na zdravé sourozence, kteří to mnohdy také nemají lehké. Je to pro nás velké povzbuzení a radost. Prosím, poděkujte všem vašim včeličkám, za to, že rozdávají tolik radosti a zejména pak paní Cucorce, která je skutečně moc šikovná a udělala našim dětem těžko slovy popsatelnou radost.

Přeji Vám, ať se Vám moc daří ve všem, co děláte a ať Vás provází zdraví.

S pozdravem a díky

maminka Danielka"

bottom of page