top of page

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

Danielek

Danielek je skvělý syn a bráška, i když je s ním někdy trošku víc práce, protože má dětskou mozkovou obrnu. Narodil se předčasně a kvůli poškození mozku má problémy především s pohybem, ale i s dalšími funkcemi jako je zrak, řeč, koordinace a podobně. Na druhou stranu se mu daří především po mentální stránce, je to velice chytrý kluk. I přes svá omezení má velký zájem o všechno, co se kolem něj děje a pořád chce poznávat a zkoušet nové věci. Rád si ale vždycky nakonec odpočine doma ve svém známém prostředí.

Danielek má nejraději auta - osobní, nákladní či bagry, ale i jiné dopravní prostředky. Také má rád měkká zvířátka a přírodu.

Danielek má starší sestřičku Adélku, která od nás dostala polštářek.

VĚK

3 roky

PROJEKT

269

ODEVZDÁNO

duben 2016

Deka

Maminka Danielka nám napsala:

"Milá paní Dagmar,

včera nám poštou dorazila nádherná deka pro Danielka a úžasný polštářek pro Adélku. Byla jsem úplně dojatá. Danielek je zrovna nemocný, tak se mu moc do focení nechtělo, ale jsem ráda, že se nám podařilo udělat pár fotek a věřím, že vám udělají radost. Upřímně obdivuji s jakou trpělivostí a láskou museli být deka a polštářek pro naše děti ušité. Jak jsou krásně promyšlené, sladěné, jak je na nich přesně to, co si naše děti přály. Daneček už pod dekou právě teď spí a věřím, že ho bude provázet ještě dlouhou dobu. Adélka měla také obrovskou radost a moc si vážíme toho, že myslíte i na zdravé sourozence, kteří to mnohdy také nemají lehké. Je to pro nás velké povzbuzení a radost. Prosím, poděkujte všem vašim včeličkám, za to, že rozdávají tolik radosti a zejména pak paní Cucorce, která je skutečně moc šikovná a udělala našim dětem těžko slovy popsatelnou radost.

Přeji Vám, ať se Vám moc daří ve všem, co děláte a ať Vás provází zdraví.

S pozdravem a díky

maminka Danielka"

deku ušila 242 Cucorka

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

zádíčka deky

press to zoom

přáníčko od Verabely, Praha

press to zoom

polštářek pro Adélku ušila 242 Cucorka

press to zoom

přáníčko od 161 Katrin, Vlašim

press to zoom
bottom of page