top of page

Eliška

Elišce jsou 3 roky, má Angelmanův syndrom. Eliška je těžce mentálně a pohybově postižená, žije ve svém světě. Momentálně nechodí, umí sedět a lézt, je plně odkázaná na pomoc dospělé osoby. Miluje vodu, koupání, houpačky a prolézačky, hudební a světelné hračky, ale nejvíc maminku a tatínka, kteří se jí plně věnují. Rádi by, aby se Eliška naučila sama chodit, rádi by našli nějaký alternativní způsob komunikace, např. iPad, kartičky. Jak píše maminka: „Radost nám dělá každý drobný pokrok Elišky, je to naše velká bojovnice, krásné děvčátko, usměvavé sluníčko, které nade vše milujeme.“

Eliška má sestřičku Sofinku, která od nás dostala polštářek.

Eliška má ráda růžovou barvu a květinky, srdíčka a princezny.

VĚK

3 roky

PROJEKT

274

ODEVZDÁNO

květen 2016

Deka

Maminka Elišky nám napsala:

"Dobrý den, paní Dagmar,

Dnes bol pre nás prenádherný den vďaka Vám. Neskutočne ste nás potešili a dojali balíčkom, ktorý sme dnes dostali. 

Chcela by som Vám touto cestou srdečne poďakovať a samozrejme poďakovanie patrí hlavne včeličkám: švadlenke z radia Proglas, Magde ze Světce, švadlenke Renatke z Nového Hrozenkova, Liduli z Kroměříže, Pavlínke, Verabele a Magdalene z Polska za ich prácu a lásku, ktorú do deky a vankúšika vložili.

To, čo robite pre postihnuté detičky a ich rodiny, je nepopisatelne krásne. Ste neuveritelne úžasná a ešte raz za všetko ďakujeme.

S pozdravom 

Eliška a Sofinka"

bottom of page