top of page

Kačenka

Kačence je 9 let. Narodila se jako zdravé dítko s normálním vývojem. Ve věku 1,5 roku ale nastal regres v řeči, ve 2,5 letech jí byl diagnostikován dětský autismus. Kačenka dosud nemluví, dorozumívá se kartičkami, s maminkou se pokouší o znakování. Potřebuje neustálý dohled a dopomoc v některých oblastech základních životních potřeb.

Kačenka má starší sestřičku Elišku, které jsme ušily polštářek se slonem.

Kačenka miluje pohádky, hlavně Máša a medvěd, Madagaskar, Ovečka Shaun, Kozí příběh, Bob a Bobek, Pat a Mat, Ledové království nebo Na vlásku.

VĚK

9 let

PROJEKT

287

ODEVZDÁNO

listopad 2016

Deka

Maminka Kačenky nám napsala krásný dopis:

"Dobrý den, paní Dagmar,

moc moc moc děkujeme ze krásnou deku i polštářky a nejen to, Váš dopis mě celkem dostal a vehnal slzy do očí.. Ani se mi nechce věřit, že jsou lidé, co myslí na druhé, na jejich trápení a smutky. Vždycky říkám, že srovnat se s Kaččinou diagnózou byla jedna věc, ale přístup a chování lidí je věc druhá a nevím, jestli se s tím někdy smířím..... O to víc mě fascinuje Váš osobní přístup a ochota všech švadlenek - paní Renaty z Nového Hrozenkova, Marci z Hranic se synem Ondrou za krásné přání, Dáša z Jihlavy, z deky jsem vyčetla paní Ivu, Marcela z Jetětic, Jarmila , JF všem vřelý dík. Snad Vás potěší alespoň fakt, že Kati deku opravdu používá, stále chodí se svým plyšovým medvědem a nyní přibrala i deku, ráno s ní příjde a má ji u sebe a večer s ní chce přikrýt, často se do ní halí. Říkala jsem si, že to bude trefa...

I Eliška je spokojená s polštářkem..děkujeme moc.
 
Děkuji za vaši práci a za to že jste, za Váš cit a empatii, čas.


Přeji hezký závěr roku, zdraví vám i vašemu týmu šikovných švadlenek  a ať se podaří ušít ještě spoustu krásných dek"

bottom of page