top of page

Oldík

Oldíkovi je 14 let. Narodil se ve 28. týdnu těhotenství, stejně jako jeho dva bratři, Vojtík a Davča. Neměli vyvinuté plicní sklípky, sami nedýchali a nejspíš kvůli tomu mají DMO spastickou kvadruparézu. Oldík je krátkozraký, vidí jen na blízko, má epilepsii, MR. Leží, nemluví. Podstoupil operaci Ulizbat. O trojčata Vojtíka a jeho brášky se stará maminka, denně jí pomáhá starší dcera a asistenti. Více najdete zde.

Pro Vojtíka jsme ušily deku v projektu č.290.

Pro Davču jsme ušily deku v projektu č.291.

VĚK

14 let

PROJEKT

292

ODEVZDÁNO

prosinec 2016

Deka

Maminka chlapců nám napsala:

 

"Milá paní Dagmar a všechny švadlenky...

chtěli bychom vám všem moc poděkovat za Vaši úžasnou práci v podobě dek pro kluky a dárky pro nás s Katkou.
vše jsme si rozbalili až pod stromečkem,krásně bylo i zabaleno.
Chceme poděkovat za čas strávený nad vyšíváním a pak šitím dek dohromady.Každý kdo se na deky dívá nechápe trpělivost s kterou jste je dělaly.
Věřím,že takové dárečky způsobí spoustu úsměvů na tváři dětí...
Olda trhal dárek zubama,chytne do zoubků a rukama zatáhne.Papír vyplivne a šel na další kus obalu.Vojta zase nejraději rozbaluje mašle,proto nikdy nedělám suky.A Davídek se letos smál šustění papírů.myslím,že letošní vánoce jsme si všichni užili
Já říkám ,že byly vánoce zázraků.I díky dalším úplně cizím lidem,kteří třeba dovezli trochu cukroví,na Štědrý den se stavili s dárkem pro kluky atd.
I když mám někdy pocit,že míváme vánoce celý rok.Protože máme tolik štěstí na různé zážitky a zázraky během celého roku...

Mějte se moc krásně všechny milé dámy a přejeme spoustu dalších krásných dek,které rozzáří úsměv tam kde je potřeba nejvíc.

Děkujeme ještě jednou za všechno"

bottom of page