1/2

Adélka K

Adélce je 6 let, má poruchu 11.chromosomu. V důsledku toho je její chůze nestabilní, často padá. Je často nemocná, hůře mluví, má zhoršenou i jemnou motoriku. Do budoucna se Adélčin zdravotní stav bude zhoršovat, bude odkázaná na vozík. Adélka se musí bránit před jakýmkoli zářením – rentgenovým, slunečním nebo jakýmkoliv jiným. Ven chodí oblečena od hlavy až k patě, musí jíst zdravé potraviny bez chemie, nejlépe bio.

Adélka má ráda princezny, víly a zvířátka, hlavně pejsky, želvičky a rybičky. Ráda jezdí do ZOO. Má ráda pohádky a hry deskové a na tabletu.

VĚK

6 let

PROJEKT

295

ODEVZDÁNO

prosinec 2016

Deka

Maminka Adélky nám napsala:

"Dobrý den paní Dagmar,

dnes nám dorazila deka a úplně v pořádku. Je krásná, je víc než to, je překrásná moc a moc Vám, švadlence Růžence i všem ostatním šikovným švadlenkám děkuji z celého srdce za nás všechny a hlavně za Adélku. Ta je z ní úplně unešená už pod ní chrupe-peřinu nechtěla ;-). Samozřejmě děkujeme také za krásné přáníčko i za tygříka. Díky vám všem a vaší úžasné práci či iniciativě jsme dnes prožily super podvečer a nácvik na Ježíška :-D protože jsme ten balík zkrátka musely rozbalit"

deku ušila 247 Růžena

rybku ušila 154 Marci, Hranice

želvu vyšila 74 Jiřina, Třemošná

rybku ušila 154 Marci, Hranice

koníka ušila 267 Martina, Hradišťko

jméno ušila 154 Marci, Hranice

vílu vyšila 215 itoka

víla od Kateřiny O.

pejska ušila 66 Míla Plívová, Straky

víla od Kateřiny O.

želvu ušila 66 Míla Plívová, Straky

pejska vyšila 263 Ivana z Krhové

pejsky vyšla 260 Blanka, Rybárny

přáníčko od 154 Marci, Hranice