top of page

Adélka K

Adélce je 6 let, má poruchu 11.chromosomu. V důsledku toho je její chůze nestabilní, často padá. Je často nemocná, hůře mluví, má zhoršenou i jemnou motoriku. Do budoucna se Adélčin zdravotní stav bude zhoršovat, bude odkázaná na vozík. Adélka se musí bránit před jakýmkoli zářením – rentgenovým, slunečním nebo jakýmkoliv jiným. Ven chodí oblečena od hlavy až k patě, musí jíst zdravé potraviny bez chemie, nejlépe bio.

Adélka má ráda princezny, víly a zvířátka, hlavně pejsky, želvičky a rybičky. Ráda jezdí do ZOO. Má ráda pohádky a hry deskové a na tabletu.

VĚK

6 let

PROJEKT

295

ODEVZDÁNO

prosinec 2016

Deka

Maminka Adélky nám napsala:

"Dobrý den paní Dagmar,

dnes nám dorazila deka a úplně v pořádku. Je krásná, je víc než to, je překrásná moc a moc Vám, švadlence Růžence i všem ostatním šikovným švadlenkám děkuji z celého srdce za nás všechny a hlavně za Adélku. Ta je z ní úplně unešená už pod ní chrupe-peřinu nechtěla ;-). Samozřejmě děkujeme také za krásné přáníčko i za tygříka. Díky vám všem a vaší úžasné práci či iniciativě jsme dnes prožily super podvečer a nácvik na Ježíška :-D protože jsme ten balík zkrátka musely rozbalit"

bottom of page