1/2

Štěpík

Štěpánkovi je pět a půl roku, trpí dětským autismem a mentální retardací. Nemluví, trpí afektivními záchvaty, špatně snáší změny. Potřebuje neustálý dohled a pomoc se všemi běžnými úkony. Navštěvuje speciální MŠ.

 

Štěpík má dva bratříčky. Staršímu Ondřejovi je 7 let a má rád želvy Ninja, Transformery, Bakugany a podobné přišerky. Mladšímu Lukáškovi jsou 3 roky a miluje mašinku Tomáše. Štěpánek má své brášky velice rád.

Oblíbenými pohádkami Štěpíka jsou Auta (Cars) s Bleskem McQueenem, medvídek Pú a tučňáček Pingu. Štěpánek miluje, když si může prohlížet velké množství hodně malých obrázků, a také má rád malé barevné puntíky, hodně malých barevných puntíků :) Oblíbenými barvami je červená a modrá.

VĚK

5,5 roku

PROJEKT

32

ODEVZDÁNO

květen 2013

Deka

Maminka zveřejnila na fcb své poděkování: 

 

"Dobrý den, dnes přišel balík od hodných tetiček, akorát jsme doma, tak nám pošťák udělal velkou radost. Moc děkujeme všem tvůrkyním." Zde zveřejnila i fotografie.

Napsala i mail: 

 

"Dobrý den, mockrát děkujeme za balíček, budu vás všude chválit, na fcb jsem vám vložila album s  fotkami :) děkuju mockrát, je to nádhera a jsem pekelně dojatá!!"

deku ušila 64 Verpa, Blansko

zádíčka deky

ušila 102 Míša, Poděbrady

ušila 86 Marcela Bednářová - stilla

vyšila 12 Lenka, Hradec Králové

vyšila 42 Hami

vyšila 31 Zdena, Teplice

vyšila 31 Zdena, Teplice

vyšila 25 Hana, Rousínov

vyšila 38 Luci R.

vyšila 64 Verpa, Blansko

polštářek pro Ondru ušila 65 Kerachne, obrázek želv vyšila 38 Luci R.

polštářek pro Lukáška ušila 65 Kerachne, obrázek mašinky vyšila 25 Hana Rousínov

přáníčko od 82 Magdalény, Polsko

přáníčko od 82 Magdalény, Polsko

přáníčko od 82 Magdalény, Polsko