top of page

Štěpík

Štěpánkovi je pět a půl roku, trpí dětským autismem a mentální retardací. Nemluví, trpí afektivními záchvaty, špatně snáší změny. Potřebuje neustálý dohled a pomoc se všemi běžnými úkony. Navštěvuje speciální MŠ.

 

Štěpík má dva bratříčky. Staršímu Ondřejovi je 7 let a má rád želvy Ninja, Transformery, Bakugany a podobné přišerky. Mladšímu Lukáškovi jsou 3 roky a miluje mašinku Tomáše. Štěpánek má své brášky velice rád.

Oblíbenými pohádkami Štěpíka jsou Auta (Cars) s Bleskem McQueenem, medvídek Pú a tučňáček Pingu. Štěpánek miluje, když si může prohlížet velké množství hodně malých obrázků, a také má rád malé barevné puntíky, hodně malých barevných puntíků :) Oblíbenými barvami je červená a modrá.

VĚK

5,5 roku

PROJEKT

32

ODEVZDÁNO

květen 2013

Deka

Maminka zveřejnila na fcb své poděkování: 

 

"Dobrý den, dnes přišel balík od hodných tetiček, akorát jsme doma, tak nám pošťák udělal velkou radost. Moc děkujeme všem tvůrkyním." Zde zveřejnila i fotografie.

Napsala i mail: 

 

"Dobrý den, mockrát děkujeme za balíček, budu vás všude chválit, na fcb jsem vám vložila album s  fotkami :) děkuju mockrát, je to nádhera a jsem pekelně dojatá!!"

bottom of page