top of page

Martinka

Martinka oslaví své 11 narozeniny. V březnu 2016 onemocněla akutní lymfoblastickou leukémií. Dlouhých 15 měsíců se léčila agresivní chemoterapií. Převážnou část léčby zvládala v Ústí nad Labem, ale protože v léčbě spadla do vysokého rizika, musela na část léčby zůstat ve FN Motol. Nyní zahájila udržovací léčbu, kterou bude mít ještě do března 2018. Pak budou Martince všichni, nejen rodina, držet palce, aby vše zlé už měla za sebou.

Martinka má mladšího brášku Jiříka, který od nás dostal polštářek.

VĚK

11 let

PROJEKT

325

ODEVZDÁNO

červen 2017

Deka

Milá paní Dagmar,

dnes přišla deka a polštářek pro Martinku a brášku Jiříka. Martinka byla  už při vybalování úplně nadšená a když pak uviděla tu krásu, nemohla téměř ani dýchat. Jiříkovi se polštářek také moc líbí a hlavně byl také nadšený, že přišel dárek i jemu. Já mám ještě nyní slzy v očích, jak jste vše krásně zabalila, krásně napsala a nachystala. Samozřejmě i švadlenkám  Míle, Ance, Hance a Lence obrovské poděkování.

 

Všem vám děkuji za ten krásný pocit, který jste mi daly a je nepřenosný - jsou krásní lidé, kteří chtějí udělat radost - deka i polštářek nám to vždy připomenou. I nám zůstane v srdci vzpomínku na vás. Budeme se s láskou o deku i polštářek starat, je v nich plno energie a lásky a ta nám dodá sílu vše zlé překonat.

 

Z celého srdce děkujeme

bottom of page