1/2

Štěpánek

Štěpánkovi bude v dubnu 6 let. Štěpánkovi byl diagnostikován dětský autismus středně funkční, hyperkinetická forma ADHD, epilepsie, dále má astma bronchiale a genetickou poruchu srážlivosti krve. Štěpánek potřebuje neustálý dohled a dopomoc při všech činnostech. Štěpánkův svět jsou vlaky, tramvaje, autobusy a jízdní řády, miluje čísla. Zná jízdní řády, identifikační čísla vozů Dopravních podniků, zná všechny možné spoje.

 

Štěpánek má dva brášky, kterým připravíme jasně zelené polštářky se jménem a obrázkem. Staršímu 12ti letému Danečkovi s parní mašinkou a notičkami a mladšímu 2,5 letému Andělínkovi s mašinkou Tomášem. V roce 2014 jsme i bráškům šily deky, Danečkovi v projektu č.102 a Andělínkovi v projektu č.103.

VĚK

6 let

PROJEKT

36

ODEVZDÁNO

květen 2013

Deka

Maminka napsala švadlenkám poděkování:

"Dobrý den, dnes nám přišel velký balík... ;-) Když se Štěpánek dozvěděl, že je to jeho deka, skákal radostí až do stropu :-D Jeho bráškové Andělínek i Daneček jsou také nadšení, dočkali se překrásných polštářků :-) 

Chtěla bych za nás všechny mockrát poděkovat všem, kteří se na tomto úžasném projektu podílí, všem obětavým švadlenkám, které pro naše kluky ušily opravdu výstavní kousky, také děkujeme za přáníčka i magnetické záložky do knížky!!!

Přeji Vám krásné dny s hřejivým pocitem u srdíčka, že činíte spoustu dětí šťastných!!!"

deku ušila 109 Ruzena 9

ušila 80 Dagmar T

ušila 72 Monika Š

ušila 66 Míla Plívová, Praha

ušila 66 Míla Plívová, Praha

ušila 72 Monika Š

ušila 116 Janaetz

ušila 59 Jarfi

vyšila 86 Marcela Bednářová - stilla

vyšila 86 Marcela Bednářová - stilla

vyšila 55 Byszla

ušila 100 Alžběta Jakubovice

ušila 83 MAKRA, Chrudim

polštářek ušila 53 Jamala

zadní strana polštářku, ušila 53 Jamala

polštářek ušila 110 Šavi, Březolupy

přáníčko od Myšátek, Pelhřimov

přáníčko od Myšátek, Pelhřimov

přáníčko od Myšátek, Pelhřimov