top of page

Štěpánek

Štěpánkovi bude v dubnu 6 let. Štěpánkovi byl diagnostikován dětský autismus středně funkční, hyperkinetická forma ADHD, epilepsie, dále má astma bronchiale a genetickou poruchu srážlivosti krve. Štěpánek potřebuje neustálý dohled a dopomoc při všech činnostech. Štěpánkův svět jsou vlaky, tramvaje, autobusy a jízdní řády, miluje čísla. Zná jízdní řády, identifikační čísla vozů Dopravních podniků, zná všechny možné spoje.

 

Štěpánek má dva brášky, kterým připravíme jasně zelené polštářky se jménem a obrázkem. Staršímu 12ti letému Danečkovi s parní mašinkou a notičkami a mladšímu 2,5 letému Andělínkovi s mašinkou Tomášem. V roce 2014 jsme i bráškům šily deky, Danečkovi v projektu č.102 a Andělínkovi v projektu č.103.

VĚK

6 let

PROJEKT

36

ODEVZDÁNO

květen 2013

Deka

Maminka napsala švadlenkám poděkování:

"Dobrý den, dnes nám přišel velký balík... ;-) Když se Štěpánek dozvěděl, že je to jeho deka, skákal radostí až do stropu :-D Jeho bráškové Andělínek i Daneček jsou také nadšení, dočkali se překrásných polštářků :-) 

Chtěla bych za nás všechny mockrát poděkovat všem, kteří se na tomto úžasném projektu podílí, všem obětavým švadlenkám, které pro naše kluky ušily opravdu výstavní kousky, také děkujeme za přáníčka i magnetické záložky do knížky!!!

Přeji Vám krásné dny s hřejivým pocitem u srdíčka, že činíte spoustu dětí šťastných!!!"

Napište nám

Deky z lásky, z.s.

Žižkovo náměstí 267

258 01  Vlašim

dagmar@dekyzlasky.cz

Účet pro veřejnou sbírku u UniCredit bank

č.1197663004/2700

  • White Facebook Icon

© 2017 Deky z lásky, z.s.

bottom of page