top of page
Deka

Maminka Mattea a Maxima napsala své poděkování:

"Dobrý den, paní Dagmar, teď jsem byla na poště vyzvednout balíček... Deka je úžasná!!!! A ostatní dárečky také...

Tímto bych chtěla za sebe i kluky poděkovat všem hodným tetám, které se podílely na výrobě deky z lásky pro mého Mattea a i za polštéřek pro druhého syna Maxe. Ten je momentálně ve škole a balíček jsem mu nechala zabalený... Měl totiž nedávno narozeniny i svátek..... Tak to bude pro něho překvapení.

Pokud můžete prosím vyřídit mé velké díky všem švadlenkám a tvůrcům deky....

Přeji Vám, aby se Vám dařilo vytvářet úsměvy a krásné pocity v duších dětiček i maminek. Je moc milé vědět, že jsou lidičky, kteří aniž by vás znali, jsou schopni vytvořit tak krásnou věc jako je Deka z lásky..."

Matteo

Matteo je krásný 5 letý chlapec, kterému byl diagnostikován těžký dětský autismus s mentální retardací. Potřebuje každodenní dohled a pomoc, na které je zcela závislý. Matteo miluje procházky v lese, pohyb listů ve větru, dokáže chodit hodiny v přírodě.  Jak píše Matteova maminka: „Syn je na první pohled jako zdravý, ale bohužel to tak není, kéž by...:-(, jeho nemoc nelze léčit a tak jsme se s ní naučili žít...a víme, že když se stále usmíváme, syn je klidný a spokojený...“ Více o Matteovi se dozvíte na stránkách www.autikmatteo.estranky.cz

VĚK

5 let

PROJEKT

37

ODEVZDÁNO

červen 2013

bottom of page