top of page
Deka

Tentokrát deka čekala na Valinku několik dní na poště, která byla v době povodní zavřená. Ale i Valinka s bráškou se dočkali a krásnou deku s polštářkem si převzali. Maminka poslala své poděkování:

"Dobrý večer paní Dagmar, tak už máme deku, polštářek a i krásné dárečky doma... Je to opravdu velikánská nádhera a skláním klobouk před všemi těmi tetičkami, co se podílely na ušití deky a polštářku....Chtěla bych mít, taky tak zlaté ručičky jako je máte vy, ale já bych si přišila všechny prsty...:-(..Přeji Vám mnoho štěstí a spokojených dětiček plné úsměvu...;) S pozdravem Simona, Valérie a Filip :-)"

Přidala nám i příspěvek na facebook:

"Dobrý večer milé a úžasné tetičky, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za úžasnou deku pro naší Valinku a překrásný polštářek pro jejího brášku Filípka. Jste neskutečné šikulky. Filípkovi polštářek udělal ohromnou radost, Valinka si obrázky prohlížela s úsměvem na tváři a to je to nejcennější pro nás všechny. ;) Přeji Vám mnoho krásných dnů plných sluníčka, moc spokojených dětiček, které budou tak šťastné z Vaší práce,jako ty naší andílci.....Všichni máte ♥ na správném místě...S pozdravem maminka Simona, Valinka a Filípek :-)" 

Valinka

Valinka měla krátce po porodu krvácení do mozku, a v důsledku toho trpí DMO – centrální spastickou kvadruparézou a psychomotorickou retardací. Díky vytrvalému cvičení Vojtovy metody a dalším rehabilitacím se Valinka hodně zlepšuje. Přesto ve svých dvou letech sama nesedí ani nestojí, ale dokáže si už trochu sama hrát a pít z lahvičky. Stále nemluví, ale svým nejbližším rozumí.

VĚK

2 roky

PROJEKT

38

ODEVZDÁNO

červen 2013

bottom of page