top of page
Deka

Maminka Betynky nám napsala: "

 

Všechno (deky i polštářky) přišly v pořádku. Ráda bych Vám všem napsala, co se u nás ten den dělo, ale nejsem natolik zdatná pisatelka, abych to dokázala písmeny vystihnout. My všichni jsme měli ten den Vánoce. Už jen to, jak byly dárky krásně v krabici zabaleny do dárkových papírů, s přáníčky, chyběl už jen stromeček :-)

Když Bětuška viděla svou deku, křičela radostí, utíkala pro knížku Petr Pan, sedla si na deku a začala si "číst", ukazovala na každou vílu a něco jí z knížky reprodukovala. Pak si deku odtáhla do pokoje, lehla do postele a šla spát :-) To je jedna z fotek, jak si lebedí s vílami s postýlce. Bylo to úžasné ! A každý den, jen přijde ze školy, roztáhne si deku na zem, bud si na ní sedne nebo lehne, a vypráví vílám, co se dělo ve škole. Když večer čteme Petra Pana, musí být samozřejmě přikrytá vílami, jinak to nejde.

Jiřinka si kočičku také okamžitě zamilovala, má krásné barvy a je hebounká, to batolátko ocení. A s jejími tlapkami děláme často paci paci.

Moc Vám všem děkujeme! Pro mě, maminku, je to obrovská věc. Ty děti si ani neuvědomují, co za tím vším je, kolik lidí, práce, materiálu... málokdy se stane, aby pro moje děti někdo něco udělal... k tomu zdarma...DĚKUJI!
Posílám pár fotek. Bohužel jsou některé rozmazané, ale snad z nich i tak bude cítit ta veliká radost."

Bety

Betynka je krásná a veselá 14 letá holčička, která se narodila s Downovým syndromem, je po prodělané leukémii. V současné době ji často trápí záněty uší.

 

Betynka se cítí být vílou z Petra Pana, za kterým ve snu létá.

Betynka má roční sestřičku Jiřinku, které jsme poslaly polštářek - malinový. Má ještě dva starší bratry, Standu a Marcela - o obou v projektu č.39.

VĚK

14 let

PROJEKT

40

ODEVZDÁNO

září 2013

bottom of page