top of page

Ondřej

Ondřejovi je 11 let, prakticky od narození je nevidomý. Ondra chodí do 5.třídy ZŠ, ve třídě má asistentku. Učí se dobře, měl vyznamenání. Učí se i Braillovo písmo. Ondra rád poslouchá rádio a televizi, zajímá se o dění u nás i ve světě. Má rád sport, poslouchá závody formulí. Má tandemové kolo, takže může se rodinou jezdit na výlety. Umí plavat, učí se chodit s bílou holí.

Ondřej má dvě sestřičky, Kateřinku a Adélku, jsou trojčata. Děvčata od nás dostanou polštářky.

Ondru jsme si do projektu vybraly samy. Zaujala nás zpráva, která před časem proběhla médii. Ondru zasáhl osud lidí, kteří oslepli po požití otráveného alkoholu. Napsal dopis starému muži, jenž přišel o zrak a o dceru, aby ho povzbudil.

VĚK

11 let

PROJEKT

50

ODEVZDÁNO

září 2013

Deka

Maminka nám napsala: 

 

"Dobrý den, deka i polštářky došly v pořádku a nepoškozené. Chtěli bychom poděkovat všem,kteří se na šití a vyšívání podíleli. Deka i polštářky jsou krásné, Ondra, Adélka i Katka byli nadšeni,moc se jim to líbilo. Je tam vyšito opravdu moc lásky a velmi si vážíme toho, že jste si vybrali a obdarovali našeho syna Ondru.Pro Ondru to bylo velké překvapení,neřekli jsme mu to dopředu. Děkujeme mockrát a přejeme hodně dalších dek z lásky. Přejeme pěkný den  rodiče Zelenkovi"

bottom of page