1/1
Deka

Od maminky Anetky přišlo poděkování: 

"Dobrý večer paní Dášo,

než začnu, chtěla bych Vám a všem co se na "dekách z lásky" podílejí mnohokrát poděkovat a připomenout všem, kdo to budou číst, že DOBŘÍ LIDÉ stále žijí!!!

Deka dorazila dnes 12.9.2013 v naprostém pořádku. Věřte, že mě i manžela dnešní překvapení nejen potěšilo, ale i dojalo. Brečela jsem, když jsem četla dopis pro nás i přání pro Anetku a brečím i teď, když Vám píšu, neboť stále nemohu uvěřit, že se v dnešní době ještě najdou takoví dobří lidé jako jste vy všechny.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme a přejeme vám hodně hodně moc zdraví, protože jste lidičky, kteří nemyslí jen na sebe, ale taky na druhé. A to je v dnešní době velká vzácnost!!!
Velkou pusu posílá Anetka s maminkou a tatínkem :-)“

Anetka

Anetka je roztomilá 6tiletá dívenka, které byla diagnostikována epilepsie a středně těžká MR. Snaží se sama vykonávat běžné činnosti, avšak neustálá pomoc a dohled je u ní nezbytností. Komunikuje převážně neverbálně, ale i přesto se alespoň snaží opakovat a pojmenovávat.

 

Anetka má ráda Spejbla a Hurvínka, Fanynku a Františka z Kouzelné školky, Míšu Kuličku a zvířátka vůbec. A také mašinky.

VĚK

6 let

PROJEKT

51

ODEVZDÁNO

září 2013

deku ušila 64 Verpa, Blansko

zádíčka deky

ušila 80 Dagmar T

ušila 5 Vave, Praha

ušila 80 Dagmar T

ušila 80 Dagmar T

vyšila 74 Jiřina, Třemošná

ušila 102 Míša, Poděbrady

ušila 135 Irena

ušila 28 Světluška 77, Chodov

ušila 135 Irena

ušila 66 Míla Plívová, Praha

ušila 98 Rachelka

ušila 118 Miluška 14

přáníčko vyrobila 135 Irena