top of page
Deka

Od maminky Anetky přišlo poděkování: 

"Dobrý večer paní Dášo,

než začnu, chtěla bych Vám a všem co se na "dekách z lásky" podílejí mnohokrát poděkovat a připomenout všem, kdo to budou číst, že DOBŘÍ LIDÉ stále žijí!!!

Deka dorazila dnes 12.9.2013 v naprostém pořádku. Věřte, že mě i manžela dnešní překvapení nejen potěšilo, ale i dojalo. Brečela jsem, když jsem četla dopis pro nás i přání pro Anetku a brečím i teď, když Vám píšu, neboť stále nemohu uvěřit, že se v dnešní době ještě najdou takoví dobří lidé jako jste vy všechny.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme a přejeme vám hodně hodně moc zdraví, protože jste lidičky, kteří nemyslí jen na sebe, ale taky na druhé. A to je v dnešní době velká vzácnost!!!
Velkou pusu posílá Anetka s maminkou a tatínkem :-)“

Anetka

Anetka je roztomilá 6tiletá dívenka, které byla diagnostikována epilepsie a středně těžká MR. Snaží se sama vykonávat běžné činnosti, avšak neustálá pomoc a dohled je u ní nezbytností. Komunikuje převážně neverbálně, ale i přesto se alespoň snaží opakovat a pojmenovávat.

 

Anetka má ráda Spejbla a Hurvínka, Fanynku a Františka z Kouzelné školky, Míšu Kuličku a zvířátka vůbec. A také mašinky.

VĚK

6 let

PROJEKT

51

ODEVZDÁNO

září 2013

bottom of page