1/3

Nikolásek

Nikoláskovi bude 5 let, je autista s hyperkinetickým syndromem a SMR. Niky navštěvuje speciální MŠ – logopedickou třídu, kterou díky asistentovi velmi dobře zvládá. Rodiče i asistent mu pomáhají překonávat komunikační bariéry, protože Nikoláskovým největším problémem je mluvení, porozumění a pochopení řeči. Jako podpůrný prostředek používají piktogramy, komunikační tabulky či iPad, doma používají obrázkový denní režim. 

 

Nikolásek už od malička miluje dinosaury. Staví je do řad, kruhů dělá stáda či vytváří příběhy. Dinosaury nazývá „TATUTUJ“, je to i jeho přezdívka ve školce. Miluje také počítače, mobilní telefony, iPady…, které umí velmi dobře ovládat. Rád sleduje i animované pohádky.

Nikolásek má staršího brášku Patrika, pro kterého je vypsaný projekt č.70.

VĚK

5 let

PROJEKT

71

ODEVZDÁNO

listopad 2013

Deka

Maminka nám na facebook napsala:

"Chtěla bych moc poděkovat švadlenkám z Čech, Moravy, Slovenska a Polska, které se podílely na výrobě dek pro mé dva chlapce Patrička a Nikoláska. Švadlence Ivaně děkuji za ušití deky pro Patrička a skvělý nápad s propletenými šňůrkami z kterých měl obrovskou radost. Švadlence Jarunce za ušití deky pro Nikoláska a krásného polštářku navíc. Velkou radost udělaly také dárky a přáníčka. Za přáníčka děkuji Arakis a Katce. Moc si vážím Vaší práce a velkých srdcí." 

deku ušila 160 Jarunka, Křížov
ušila 2 Dana, Orlová
vyšila 86 Marcela Bednářová-stilla
vyšila 38 Luci R.
vyšila 23 Doubravka, Praha
vyšila 74 Jiřina, Třemošná
vyšila 31 Zdena, Teplice
vyšila 86 Marcela Bednářová-stilla
polštářek ušila 160 Jarunka, Křížov
přáníčko vyrobila 136 Katka
Zobrazit více
Napište nám

Deky z lásky, z.s.

Žižkovo náměstí 267

258 01  Vlašim

dagmar@dekyzlasky.cz

Účet pro veřejnou sbírku u UniCredit bank

č.1197663004/2700

  • White Facebook Icon

© 2017 Deky z lásky, z.s.