top of page

Vojtíšek

Vojtíšek je 12 letý chlapec s pervazivní vývojovou poruchou, vývojovou dysfázií a SMR. Nyní ukončil 5.třídu, ve škole se mu moc líbí, a to zejména díky skvělým učitelkám.  Snaží se hodně komunikovat, ale má svůj vlastní styl, a proto se učí pomocné znaky do řeči. Má také trochu problémy s chůzí, musí tedy hodně cvičit. Miluje všechna zvířátka a rád o ně pečuje.

 

Vojtíšek má dva mladší brášky. Jiříkovi je 9 let a ušijeme mu polštářek s pandou. Lukáškovi je 7 let a dostane od nás polštářek s medvídkem Pú.

VĚK

12 let

PROJEKT

75

ODEVZDÁNO

listopad 2013

Deka

Maminka chlapců nám napsala: 

"Dobrý den. Zásilka přišla neporušená, ale rozhodli jsme se, že to ponecháme jako překvapení pro všechny od Ježíška pod stromeček. Věřím, že jsou krásné, protože je jednoznačné, že jsou dělané s láskou. Vás všechny, kteří pracujete pro tyto děti, abyste jim udělali radost, považuji za takového Ježíška, a proto to chceme nechat na Vánoce. Moc děkuji také za krásný dopis. Je milé vědět, že na nás někdo myslí a že naše sluníčka, i když postižená, nejsou lidem lhostejná. Po Vánocích vám napíši, jak se vše líbilo, i když o tom nepochybuji a třeba se nám podaří poslat nějakou fotku, abyste se mohli radovat s námi z úsměvů, které vaše dárky vykouzlí. Moc všem děkujeme a přejeme pěkný zbytek roku."

bottom of page