top of page

Terezka

Terezka je dívka s DMO, těžkou psychomotorickou retardací a trpí častými epileptickými záchvaty. Terezka navštěvuje ZŠ - rehabilitační třídu 9. rokem. Má ráda zvukové hračky. Reaguje na své jméno. Je ráda, když se jí někdo intenzivně věnuje, hladí ji. Má ráda drsné povrchy předmětů. Chůze je schopná pouze s dopomocí.

VĚK

16 let

PROJEKT

79

ODEVZDÁNO

prosinec 2013

Deka

Žádost o deku pro Terezku zprostředkovala Terezky paní učitelka, která nám též napsala:

"Hezké dopoledne, zrovna jsem Vám chtěla napsat poděkování a přikládám i fotky Terezky s dekou :) Dneska ráno jsem byla u toho, když maminka rozbalovala deku a byla nadšená, a to je jedna z maminek, kterou potěší i obyčejná fotka Terezky při práci ve škole, takže opravdu měla obrovskou radost! Deka je nádherná, barvy jsou úplně výstižné. Obdivuhodná práce děkuji :) Maminka říkala, že Vám sama napíše poděkování tak já jenom tak ve zkratce :)

Mně neděkujte, (vysvětlení - děkovala jsem paní učitelce za zprostředkování) je to to nejmenší co mohu udělat, a když vidím tu radost rodičů, těší mě to :) Velké díky patří Vám ;-) Pěkný den"

 

Ale napsala nám i Terezky maminka:

" Milé pilné včeličky! Předem se Vám všem moc omlouvám, že děkuji se zpožděním.

 

Když jsme s Terezkou obdržely deku, nenašla jsem slov- je nádherná, nádherná, nádherná! Mooooc Vám za ní děkujeme!  Je to ten nejkrásnější dárek, který nejen zahřeje Terezce tělíčko, ale který především zahřál naše srdíčka a potěšil dušičku. Ten pocit, že existují lidé s dobrým a velkým srdcem, vždy potěší. Jste opravdu všechny šikovné, hluboce se před vámi skláním a především před „Andělem“, který vaše sdružení založil.

 

Chtěla bych Vám touto cestou popřát hodně energie a nekonečné píle při tvoření těchto nádherných „ srdečných“ dek. Přeji Vám zdravíčko a také ať i vy denně nacházíte v životě jen hřejivé a srdeční radosti.

S přáním krásných dnů maminka Terezky."

bottom of page