top of page

Adélka

Adélka je veselá holčička, která nedoslýchá na levé ouško. Trpí dětským autismem, epilepsií, vadou ledvin, je mentálně retardovaná. Adélka je moc hodná a pohodová holčička, která ale zatím nesvede nic sama bez pomoci - jídlo, pití... Učí ale všechno s radostí, i když pomalounku. Moc nereaguje, jelikož špatně slyší, nemluví. Začíná trochu komunikovat přes kartičky s obrázky. 

VĚK

4,5 roku

PROJEKT

9

ODEVZDÁNO

prosinec 2012

Deka

Maminka nám napsala na facebook:

"Dnes si Adinka převzala svoji nádhernou Dečku z lásky... ;o). Chtěla bych vám strašně moc poděkovat, nejen za moji malou, ale za všechny děti, kterým tyhle nádherné deky děláte - je to úžasný projekt!!! 

Adinka si dečku převzala odpoledne a nedala jí až do večera pokoj, musel se po ní pořád válet, pochodit, prozkoumat všechny obrázky, měla z ní opravdu radost... A to je jistě to, proč to pro tyhle "jiné" děti děláte, takže za nás můžu říct jen - máte zase projednou splněno :))

Nechci se opakovat, píší vám to všechny maminky, a stejně se to slovy nedá vyjádřit, ten vděk a ata radost nás maminek z toho, že "dobří lidé ještě jsou"...! Protože co vám budu povídat, my co máme postižené děti se s tímto přístupem moc často nesetkáváme, bohužel je to většinou naopak... Proto nás to tak strašně těší! DĚKUJEME!

bottom of page