top of page

Péťa

Péťa je 2 a půl letý chlapec s DMO - hemiparézou a hypotonií. Zatím sám nechodí, jen leze a s oporou stojí. Péťa je oboustranně hluchý, nyní má kochleární implantát a začíná si na něj zvykat.

 

Péťa má o 3 roky starší sestřičku Anetku, která má stejně jako všechny holčičky ráda víly a princezny. Ušily jsme jí polštářek.

Péťa má rád autíčka a vláčky, i jiné dopravní prostředky. Má rád i krtečka, Mickey mouse...

VĚK

2,5 roku

PROJEKT

82

ODEVZDÁNO

prosinec 2013

Deka

Maminka nám napsala:

"Dobrý večer, balíček s dekou dnes dorazil, moc a moc děkujeme. Deka je překrásná, švadlenky jsou moc šikovné, moc děkujeme i za všechny dárečky a přáníčka, které vaše včeličky vyráběly a které se na nás z balíčků sypaly... jste opravdu úžasné, že myslíte na nemocné dětičky a chcete jim udělat radost... Péťu jsem se snažila vyfotit lépe ale jeho nejvíc zajímaly obrázky, které si musel prohlédnout a nechtěl pózovat... :) málem bych zapomněla, Anetce se polštářek taky moc líbil... Takže ještě jednou moc a moc děkujeme. Později Vám napíšu poděkování i na facebook..."

Na facebook tedy maminka napsala vzkaz pro všechny švadlenky:

"Moc děkuji paní Monice Chizecové za ušití krásné deky pro Péťu, paní Wilde za polštářek pro Anetku, děkuji i ostatním včeličkám, které se na dece podílely a které vyráběly i přáníčka a ostatní dárečky, které nás moc potěšily. Hlavně děkuji za Vaši práci, díky které pomáháte zpříjemnit život nemocným dětem...děkujeme ♥♥♥"

bottom of page