1/2

Justýnka

Justýnka je krásná holčička, která trpí autismem a poruchou pozornosti (ADHD), nemluví. Miluje dečky všeho druhu, ráda se muchlí a balí do deček. Má ráda zvířátka, pohádky a písničky, má ráda pohyb a volný prostor. 

VĚK

5 let

PROJEKT

10

ODEVZDÁNO

listopad 2012

Deka

Maminka nám napsala e-mail:

"Dnes nám dorazil ten nejkrásnější dáreček na světě, který jsme kdy dostali a chceme všem hrozně moc poděkovat! Jsem opravdu dojatá, že jsou ještě na světě takoví hodní lidé, kteří dokáží rozdávat moc, moc radosti druhým lidem a jako odměna za jejich práci jim stačí pouze úsměvy na fotkách. Justýnka je z obrázků unesená. Každý si pečlivě prohlédla, ohmatala a do teď stále sedí a nemůže se na dečku vynadívat. Určitě se moc těší až si večer po vykoupání pod dečku lehne na gauč k pohádce. 

Ještě jednou moc, moc děkujeme všem vám tetičky milé, šikovné a srdečné... za to že jste Justýnce udělaly radost, ten její úsměv je pro nás rodiče vším. Prosím pokračujte v projektu, protože rozdáváte lásku, štěstí a radost a to je v dnešní době cennější než zlato! Moc zdravíme všechny šikovné švadlenky. Lucka a Justýnka."

deku ušila 5 Doubravka, Praha

vyšila 12 Lenka, Hradec Králové

vyšila 64 Verpa, Blansko

vyšila 25 Hana, Rousínov

vyšila 64 Verpa, Blansko

vyšila 42 Hami

vyšila 38 Luci R.

vyšila 61 Misaka

vyšila 61 Misaka

vyšila 32 Jola P.Polska

vyšila 61 Misaka

ušila 23 Doubravka, Praha

ušila 63 Renata, Nový Hrozenkov

polštářek ušila 5 Vave, Praha, obrázek kočičky vyšila 8 Petra R.