top of page

Justýnka

Justýnka je krásná holčička, která trpí autismem a poruchou pozornosti (ADHD), nemluví. Miluje dečky všeho druhu, ráda se muchlí a balí do deček. Má ráda zvířátka, pohádky a písničky, má ráda pohyb a volný prostor. 

VĚK

5 let

PROJEKT

10

ODEVZDÁNO

listopad 2012

Deka

Maminka nám napsala e-mail:

"Dnes nám dorazil ten nejkrásnější dáreček na světě, který jsme kdy dostali a chceme všem hrozně moc poděkovat! Jsem opravdu dojatá, že jsou ještě na světě takoví hodní lidé, kteří dokáží rozdávat moc, moc radosti druhým lidem a jako odměna za jejich práci jim stačí pouze úsměvy na fotkách. Justýnka je z obrázků unesená. Každý si pečlivě prohlédla, ohmatala a do teď stále sedí a nemůže se na dečku vynadívat. Určitě se moc těší až si večer po vykoupání pod dečku lehne na gauč k pohádce. 

Ještě jednou moc, moc děkujeme všem vám tetičky milé, šikovné a srdečné... za to že jste Justýnce udělaly radost, ten její úsměv je pro nás rodiče vším. Prosím pokračujte v projektu, protože rozdáváte lásku, štěstí a radost a to je v dnešní době cennější než zlato! Moc zdravíme všechny šikovné švadlenky. Lucka a Justýnka."

bottom of page