top of page

Sofie

Sofince byly 4 roky, má diagnostikovánu PAS s poruchou pozornosti, opožděný psychosomatický vývoj. Nemluví, má celodenně pleny, nezvládá sebeobsluhu, trpí nespavostí. Zároveň je velice zvídavá a přátelská. Ráda se směje a neustále vymýšlí nějaké kulišárny. 

VĚK

4 roky

PROJEKT

348

ODEVZDÁNO

červenec 2018

Deka

Maminka Sofinky napsala:

 

Milá paní Dagmar,

deka, kterou od Vás Sofinka dostala, je NAPROSTO ÚCHVATNÁ!!!

Já osobně jsem z ní úplně paf, jak je nádherná! Považuji ji za relikvii, která bude Sofince vždycky připomínat, že byla vyrobena speciálně pro ni s láskou a vcítěním se do její křehké duše. Je jako něžný a okouzlující obraz, ti motýlci vypadají jako opravdoví a sladěnost všech barev je dokonalá. Nevycházím z úžasu a skládám hluboký obdiv paní Vlaďce a Bohu z Mačovic a všem dalším švadlenkám, které ušily a vyšily všechny motýlky a aplikace včetně jména.

Sofinka měla takovou radost, že hned začala na motýlky ukazovat a rukou mávat do okna, že létají venku. Také do přáníčka se zamilovala a ráda si ho prohlíží.

Děkujeme Vám všem za nejúžasnější dárek k Sofinčiným narozeninám a přejeme Vám mnoho sil a odhodlání obohatit dobrými skutky další a další znevýhodněné děti.

bottom of page